Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretitek a székelyeket?

Szeretitek a székelyeket?

Figyelt kérdés
Én tisztelem becsülöm a SZÉKELYEKET szerintem a legösszetartóbb közösség a világon!
2009. máj. 23. 01:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
72%
Szeretem őket :) :) :) Mindennél jobban, sohasem tudnám Istennek elégé megköszönni, hogy ide születtem, ebbe a régióba, Gyergyómedencébe, bármerre is jártam, sose találtam/észleltem olyan összetartást ember-ember között, család-család között, mint ami itt, nálunk, székelyeknél van... I love Székelyföld :X :D
2009. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
64%
Igen, igazából erdélyben is születtem én pl. Szerintem jó, hogy sokan ilyeneket mondotok rólunk :D Mert én is az vagyok :)
2009. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Székely vagyok!:D
2009. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet kifogás hogy nem ismersz székely embert!

A történelmet ismerned kellene. Genetikailag nem magyar de mégis székelynél magyarabb ember nem létezik!

2010. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
Összetartók a széklyek igen, az egész világon a legösszetartóbbak, meg a legnagyobb szemetek is, mindent kiutálnak vagy kiközösítenek aki nem székely, és én tapasztaltam is itt Magyarországon.
2010. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Debreceni székely vagyok, de a család egyik része Gyergyóban lakik, de a székely vonás nagyon meglátszik rajtuk XD

Uncsim nyáron zoknival megy, elég máshogy beszélnek, és egy kicsi gondolkodási időt kell nekik adni XD

2010. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Te debreceni-gyergyói székely? Nem hokizol is véletlenül?:P
2010. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
74%
A székelyek nagyon jó emberek! Megbízhatóak, dolgosak, szívósak, meg tudnak mindent becsülni. Őszinték, nyitottak, kedvesek. Csak jót tudok róluk mondani. Párom és a baráti társaságból mindenki székely 3 embert kivéve. Meg elszórva akadnak ismerősök. Tehát tapasztalatból is mondom ezeket. Erdélyben is csak jót láttam az emberekben, kedvesek voltak mindenhol. Minden tiszteletem az övéké! :) Szeretem őket! :)
2010. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
72%
A szekelynek"idozitett"bicskaja van, ami ki szokott nyilni a zsebeben...A szekellyel amugy nem ajanlatos kikezdeni...Jo a humoruk, otletesek, szellemesek, szorgalmasak.Amugy en is szekelynek vallom magam es buszke vagyok ra.
2011. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Amíg nem késelnek meg és nem kapnak szavazati jogot...
2011. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!