Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz itt?...

Szerintetek mi lesz itt? Forrong az ország.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?Az emberek már annyira idegesek...Én már tartok egy forradalomtól...
2012. jan. 4. 21:33
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
jajj de jól megy itt valakinek... na én sem panaszkodom mert én külföldre járok pénz után de ami itt van az egy halál.. az egy dolog hogy tele vannak a bevásárló központok de azé szemmel láthatóan ott sincs az a nyüzsgés mint ezelött de a másik fele meg nem tudod hol kapar éppen a nincstelenségbe
2012. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
A Magyar Nemzeti Bank vezetőjének volt offshore cége ,akkor miről beszélünk???? És a végén a cikknek oda lett írva,hogy muszályból indítanak , ha indítanak ilyen pert,mert az unióval,ahol sincs 2/3-os többség,nem összeegyeztethető a média,meg ez a bankos törvény.
2012. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

"Ezért mondtam, hogy ne menjünk bele. És nem kés meg vipera. Harcászati fegyvereket írtam. Olvasási vagy értelmezési problémáid vannak?"


Hiába töröltetted, továbbra is jó egészséget kívánok édesanyádnak és népes családodnak.

2012. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!