Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz itt?...

Szerintetek mi lesz itt? Forrong az ország.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?Az emberek már annyira idegesek...Én már tartok egy forradalomtól...
2012. jan. 4. 21:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
78%
még nem forrongnak eléggé.
2012. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Hát eléggé még nem a forradalomhoz.Csak el ne érjük azt a szintet..
2012. jan. 4. 21:36
 3/53 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz forradalom, ahhoz túlságosan is TV-előtt felnőtt, könyöklő emberek vannak itt. Sokkal jobban fosik mindenki annál, semhogy bármit is csináljanak. Szerintem már rég lehetett volna egyébként forradalom, s ha eddig nem volt, ezután sem lesz...
2012. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként te miért félsz a forradalomtól? Te vagy az államfő? Nem rád mérges egy országnyi ember...
2012. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Figyi azért '56 sem volt semmi a hallottak alapján...Én még akkor nem éltem de sejtem, hogy borzalmas volt.
2012. jan. 4. 21:40
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
nem eléggé mint amennyire kéne... nem ? télleg jó kérdés... mi lesz itt? én már komolyan nem csodálkozom hogy ku*váknak áll a világ meg rablóknak már szinte ez lesz a természeetes...? előbb utóbb itt ku*va nagy botrány lesz tuti mindeki csak sír jobra balra... de mégsem mozdulunk meg.. de ha igen merre hogyan_? erről mit gondolsz?
2012. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 escrogar ***** válasza:
61%
Nincs itt semmiféle forrongás, 6 éve, na az forrongás volt, és az sem volt elég (bőven!), hogy bármi komoly legyen. A forradalomhoz az kell, hogy az emberek huzamosabb ideig elnyomásban éljenek.
2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Hát szerintem minimum lesz itt egy rohadt nagy tüntetés...
2012. jan. 4. 21:44
 9/53 anonim ***** válasza:
71%
Aki ebben az országban nem a birkák közé tartozik az szeretne már egy igazi rendszerváltást, mert 90'-ben NEM VOLT RENDSZERVÁLTÁS!Az akkori renszerváltás nak nevezett valai egy szabadrablás volt akkor amit az elkövetkező 20 évben folytattak és most itt tartunk!
2012. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Hát itt balhé lesz az biztos...Szerintem nem feltétlen rendszerváltás kéne, csak más kormány.
2012. jan. 4. 21:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!