Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lépünk ki az EU-ból?

Miért nem lépünk ki az EU-ból?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolunk, akkor világosan látszik, hogy az EU pozitívumai ellenére, több a negatívum és így nem éri meg a tagság.

Kezdjük azzal, hogy pl a mezőgazdaságunkat gyakorlatilag ellehetetleníti az EU (pl: a szlovák tej esete). Persze tudom, hogy ameddig nem találunk egy másik piacot, mellyel kedvezőbb feltételekkel állapodhatnánk meg, addig ez nem lenne jó döntés, épp ezért kéne elkezdeni piacokat keresni. A környező országoknak sem ártana rájönni, hogy hosszú távon teljesen elvesztik a függetlenségüket, ha nem lépnek ki a süllyedő hajóról...


Ja annyit még hozzátennék, hogy nem vagyok Jobbikos, de ezt akkor is így látom.


2011. dec. 26. 10:05
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Nekem az az egyetlen bajom a jobbikkal hogy ők furán állnak az ország gazdasági dolgaihoz.Az rendben van hogy megoldaná a cigány gondot de az ország gazdaságát nem rakná rendbe.
2011. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!