Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek neki, ha az osztráko...

Örülnétek neki, ha az osztrákok vagy a németek annektálnák Magyarországot, minden önrendelkezésünktől megfosztanának és teljesen beolvasztanának minket az országukba?

Figyelt kérdés
Nem mintha ez megtörténne, de én örülnék neki.
2011. dec. 24. 16:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ez a beolvasztás annyit jelent hogy ezután nem csak gazdaságilag, de nyiltan akár "marhalevéllel"is igazolhatóan a rabszolgáik lennénk!
2011. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
37%

ma 16:36 teljesen egyet értek. Mondjuk Finn politikusok ,ha jönnének szerintem a családban mindenki oda szavazna. Oké ,hogy nem beszélnek magyarul ,de ők a kultúrából eredően nem olyanok mint ezek a nyomorultak.


Ott megkértem egy Finn srácot ,hogy vegyen a diákjával vonatjegyet és nem tette meg nagyon zavarba volt lopásnak érezte!


Noss ,ha a politikusok negyed ennyire erkölcsösök akkor a magyar parlament rendbe lenne téve.

És szerintem ilyen fizetésért amit a mostaniak kapnak a Finnek boldogan jönnének ide..

Persze Úgysem menne a dolog mert ugye demokrácia van és a többség dönt. Az ellenzék bedobná a való világ közben ,hogy NE A külföldi idegenekre szavazzanak és máris megvan a többség ellenszenve...

Másrészt mivel nem beszélik a nyelvet nem tudnának beszédet mondani csak tolmáccsal.

Mindenesetre ,ha nem románok jönnének szívesen szavaznék oda.


Elég durva lenne ,ha bekebelezné Németország Magyarországot mert akkor a magyarok amolyan rabszolgák lennének.

Végül aki akar úgyis elmegy innen aztán lesz ami lesz.

Nem kell sírni fogod magad összepakolsz és viszlát!

2011. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Egy újabb kis nihilista!
2011. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

"1. akkor nagyon gyorsan meg kéne tanulnod németül (mivel a hivatalos nyelv a német lenne) "


Ne érts félre nem ismerem a kérdezőt, de honnan veszd, hogy nem beszél németül? Ezt csak annak kapcsán írom, hogy rohadtul csípni szoktam mikor rólam is megállapítanak mindent így látatlanban. :D

2011. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Előzőnek igaza van, a némettel tényleg nem lenne gondom, és a kérdést is nyilván unalomból írtam ki, mert ez nem fog megtörténni, csak kíváncsi voltam a reakcióra. És egyébként tényleg támogatnék egy ilyesmi dolgot.
2011. dec. 24. 18:15
 16/30 IronMan84 ***** válasza:
43%

Én örülnék neki. Ausztriában és Németországban hallgatnak az IMF és az Európai Bizottság jó tanácsaira és megfontolt gazdaságpolitikát folytatnak. Ausztriába megbecsülik a munkát és az ember az elvégzett munka alapján kapja a bért. Erre Magyarországon Orbán Viktor az egykulcsos 16%-os SZJA-val és a minimálbér megadóztatásával a becsületes munkásokat bünteti és a semmittevő dőzsölőket jutalmazza meg. Itt a FIDESZ-es képviselők nagyban lesajnálják a munka becsületét. Ráadásul értelmetlen, gazdasági recessziót okozó és igazságtalan különadókat vetnek ki a mesterségesen előidézett belpolitikai gazdasági válságuk (dőzsölők támogatása) finanszírozására. A nemzetközi hitelminősítő szervezetek jogosan minősítették le Magyarország gazdasági helyzetét a "bóvli kategóriába". Az agyatlan gazdaságpolitika miatt szakította meg az IMF is a tárgyalásokat Magyarországgal és az Európai Bizottság jó tanácsaival is szembefordult Orbán Viktor.

A magyar nép legfőbb ellenségei nem a nemzetközi hitelminősítők, nem az Európai Bizottság és nem is az IMF, hanem a FIDESZ csúcsvezetői. Jelenleg a magyar gazdasági szuverenitás a magyar népet a mienmari nép sorsára juttassa. Észak-Korea is szuverén, Mienmar is szuverén, Thaiföld is szuverén és ott a diktátorok nem hallgatnak a nemzetközi szervezetek jó tanácsaira és elnyomják a népet. Orbán Viktor ugyanezt a szuverenitást akarja Magyarországra is bevezetni: ez pedig népelnyomás és diktatúra. Ilyen Rákosi-féle szuverenitásra nincs szükségünk, ezt sürgősen meg kell szüntetni.

2011. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ironman a hozzászólásodból csak úgy süt, hogy micsoda egy jótékonysági szervezet ez az IMF, és ők mindenkinek csak "jótanácsokat" osztogatnak, amit az okos nyugatiak megfogadnak, a hülye keletiek (közép-kelet) meg nem, ezért a fejlett a nyugat, és ezért van lemaradva a kelet.

Ideje lenne felébredned már a mesék világából barátom, nem 5-6 éves vagy már, ha jól sejtem. Az eurózónában lévő országok is válságban vannak, de maguknak megoldják, hogy 1%-os, igen ezt kiemelem, nyamvadt 1%-os kamaton jussanak hitelhez. Ezzel szemben nekünk meg 7-8%-os kamaton, vagy még magasabb kamaton adnák a tuti hitelt, amit mi "hülyék" nem akarunk elfogadni, bezzeg milyen jó is lenne, ha még az IMF "okosságával" hasonló szinten lévő ballibisek lennének kormányon, mert ők nyilván megfogadnák a "jótanácsokat" és így tovább mélyítenék az ország válságát, és mégjobban eladósítanának minket.


Az IMF nem jó tündér, nem ad jótanácsokat, egyetlen célja, hogy minél több hitelt helyezhessen ki minél magasabb kamattal, amiből minél többet tud profitálni. Ez jelen helyzetben még meg van spékelve egy jó adag politikai indíttatással is, nevezetesen, hogy meg kell gátolni, hogy Magyarország csökkentse az államasósságot és növekvő pályára álljon, mert ne adj Isten még visszafizeti azt a pénzt, aztán tovább akkor nem lehet majd rajtunk élősködni!

Radikálisabb vagyok attól, hogy a Fideszre szavaztam volna, de emberek, azt el ne higyjétek már, hogy a külföld, a külföldi lapok, politikusok, hitelminősítők a ti szövetségeseitek, mert ők is utálják Viktort. Amit mostanában látok a sok-sok zsidó iskolába járt ballibsi nyugati újságíró (akik mellesleg teljesen együttműködőek voltak a 2006-os rendőrterror eltussolásában), a nyugati politikusok és a hozzájuk köthető pénzintézetek, hitelminősítők részéről, az több, mint félelmetes. Meg akarják puccsolni a hatalmat, mindenkit a kormány ellen akarnak hangolni, hogy visszaültethessék saját bábjaikat Magyarország élére. Ha ez sikerül nekünk, akkor innen tényleg költözhet mindenki el, mert itt akkor már biztos, hogy nem lesz élhető ország! Ez az ország annyira gyenge, hogy egy fél ciklusnyi maszop-szadesz kormányzást sem bírna már ki, ha ez megtörténne, tényleg eljönne a csőd!


Továbbá kedves Vasember, szerencsés lenne, ha Magyarországot nem hasonlítanád Mianmarhoz, Észak-Koreához, mert menten agyf@szt kapok. Magyarországon egy teljesen demokratikus választás volt, amit a Fidesz elsöprő többséggel megnyert. Tetszik vagy nem tetszik, de ez van! Tudom, hogy a Fidesz sosem lövetne belétek, ha csináljátok a fesztivált, de radikálisként azt kívánom nektek, hogy ugyanúgy bánjanak majd veletek is, ahogy Gyurcsányék bántak a jobboldali tüntetőkkel, amit ti meg otthon röhögve helyeseltetek. Az én környezetemben is voltak ám nem is kevesen ilyenek, megjegyeztem én ezt.


Ezen túlmenően pedig mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok! ;)

2011. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Peruccsia ***** válasza:
Azért sokan szerették amikor nyugatról b...tak meg sz...attak minket, és még most is sokan vannak, főleg a jobboldalon
2011. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg épp a jobb oldalra nem jellemző napjainkban, hogy annyira el lennének ájulva a nyugattól.
2011. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Annak örülnék ha végre a te fajtád elhúzna az országból mocskos hazaáruló! Te nyamvadt féreg őseink életüket áldoztak a haza függetlenségéért te meg odaadnád nekik te gazember! Az ilyeneket volt szokás annó felkötni!
2011. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!