Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen 1000000 új munkahelyről...

Milyen 1000000 új munkahelyről beszél Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
És még ezek után is bedőlnek neki az emberek?
2009. máj. 17. 06:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ez van.Ha a kormány megszorító intézkedéseket kell tegyen és az ellenzék szünet nélkül fikáz meg nyomja az utópisztikus baromságait,nos sejtheted kivel fog szimpatizálni az egyszeri (szörnyen naív) állampolgár...:(
2009. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Hitetlen Tamás!!! Vedd már észre, hogy Őszentsége Bíborbanszületett Viktor még egy naranccsal is jól tudja lakatni egész népét!!! Ő nem csak kettéválasztja a Balatont, de még 1.000.000 új munkahelyet is teremt a semmiből!!! Ha csak akkora hited lenne benne, mint egy narancsmag, már eszedbe se jutna ilyet kérdezni!!!


;)


Szóval ez a lényeg. A fanatikus hívek minden csalódás ellenére is bedőlnek. Neki is, meg bárki másnak is. Aki meg nem fanatikus, csak szimplán elege van már a megszorításokból, az meg jó eséllyel szintén rá szavaz, mert nemigen lát alternatívát.

2009. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Ő a nagy varázsló.Állandóan a vállalkozásokat támogatná,holott pontosan tudjuk,hogy ez az a terület,ahol feketén dolgoztatnak,vagy min.bérrel jelentik be a munkavállalót,így kevesebb a járulékteher. Pontos kimutatások készülnek arról,hogy hány munkanélküli van Mo-on,és szerintem nincs 1 millió.És milyen munkahelyekre gondolt,felmérték,hogy milyen szakmával rendelkeznek a munkanélküliek?, mert ugye az építőipar eléggé telített,lakásokat sem lehet eladni, akkor mit építettne velük? homokvárat?
2009. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Gyerekek, ti tényleg nem hisztek neki?

Ha majd Viktor király hatalomra kerül, hirtelen vége lesz a válságnak, nőnek a minimálbérek, szaporodnak a diplomás cigányok, 8 általánossal vezetői szék jár, csökkenni fog az adó, de mégis mindenre jut elég pénz, mindenkinek lesz munkája, 10 évig lesz gyes, gyed, a határon túli magyarokat visszacsatoljuk, ingyen kap mindent mindenki, kolbászból lesz kerítés, fenékig a tejföl, még a temetés is ingyen lesz!

2009. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
A munkanélküliek száma kb 500.000 most. Nem mindenki regisztrált munkanélküli, aki nem dolgozik. Plusz kb ennyien lehetnek akik inaktívak, tehát gyakorlatilag csak "viszik a pénzt". Na ezért volna szükség arra az egymillió munkahelyre. Kíváncsi vagyok hogyan tudja ezt megoldani, de sok sikert kívánok neki. Nem lehetetlen, és nem csak az építőipar létezik a világon.
2009. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
9:31 Az építőipar csak egy példa volt a sok szakma közül.
2009. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nevetséges. Mert nem elég munkahelyet teremteni, tegyük fel, hogy az sikerül, de milyen munkahelyek lesznek azok, kik számára teremt munkahelyet, milyen képesítés kell hozzá, és egyáltalán talál-e mindenki a szakmájának megfelelőt, és egyáltalán felveszik-e? Mert én nő vagyok és informatikus, és hazánkban igencsak hátránnyal indulok, mert nevetséges indokokkal utasítanak el, ha szakmámban keresek állást, ugyanakkor egy pasit, aki ugyanazt tanulta és tudja, mint én, ugyanabba a munkakörbe egy szóra felvesznek kifogások nélkül.

Szóval vajon azt is garantálja Viktorka, hogy a szakmámban találok munkát? Mert egyáltalán nem mindegy. Nem azért ültem és tanultam évekig, hogy mást dolgozzak.

2009. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Tegyük fel, hogy mindekinek lesz munkahelye,olyan amilyen a végzettsége,és lesz az országon belül fizetőképes kereslet,tehát tudunk vásárolni.

De honnan teremt piacokat a megtermelt árúknak?Mondjuk egy fuvarozó cég megél abból,hogy a kamionjai Zalából gesztenyét visznek Somogyba,onnan meg almát Zalába?Minden itthon megtermelt árra,szolgáltatásra lesz kereslet?

Sajnos sokan csak azt hallják meg,amit mond,de nem gondolkoznak azon,hogy értelmes-e amit mond.

2009. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
milyen "És még ezek után is bedőlnek neki az emberek?" te szerencsétlen hülye.
2009. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Az Orbán-kormány erőteljesen javított a költségvetés és az egész gazdaság helyzetén, csökkentette a költségvetés GDP-arányos adósságát, a költségvetés hiányát és az infláció-t, továbbá mind a megelőző, mind az őt követő időszaknál nagyobb GDP-növekedést és alacsonyabb munkanélküliséget produkált. Tette ezt egyebek között annak árán, hogy kisebb reálbér-növekedést valósított meg, mint az őt követő MSZP-SZDSZ kormány. Mindennek köszönhetően az ország adósságának minősítése az Orbán-kormány időszakában lényegesen jobb volt, mint akár az előző, akár a rákövetkező kormányok idején. 2002-ben pártja a parlamenti választásokon ellenzékbe szorult az MSZP–SZDSZ koalícióval szemben.,

én gondolkodok de kit válaszak mszp sdzsz vagy öt ? akkot inkábbb viktórt és valójábam ő bal oldali mert amit ma magyarországó n balnak hivunk az nem az

2009. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!