Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha befizetem az 5100Ft-os...

Ha befizetem az 5100Ft-os TB-t akkor egyböl kapok ellátást vagy x ideig fizetni kell?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Onnantól vagy jogosult, ha kijött a végzés a szerződésről, aminek a keretében fizeted a tb-t.
2011. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem!

De ez kötelezően megvan határozva hogy 1évig vagyok köteles vagy elég csak 1 hónapot fizetni?

2011. nov. 29. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs munkahelyed ahonnan lefogják és te magad után fizeted akkor amig nem leszel nyugdijas fizetned kell.
2011. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 12:48


A fizetés utólagos. Nem úgy megy, hogy befizeted, és akkor 1 hónapig biztosítva vagy. Hanem biztosítva vagy, és ettől kezdve minden hónap 12-éig be kell fizetni az ELŐZŐ hónapról szóló csekket. Amíg nem lesz munkahelyed, nem mész nyugdíjba, vagy nem mész nappali szakra egyetemre, addig minden hónap elején be kell fizetni.

2011. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen törvények mellett nem valószínű,hogy egyszeri befizetés esetén bármiféle,ellátásra jogosult lennél.de milyen ellátásra gondoltál?Orvosi?Az talán még....
2011. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 19:26


Ellátásra jogosult. Nem az a baj, hogy nem jogosult, hanem az, hogy amíg nincs rendezve a jogviszony, addig gondok lehetnek, ha ellátják.

2011. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen gondok lehetnek ha ellátják. Én nem fizetem a TB-t mert nincs munkahelyem és nincs miből fizetni, viszont a fogorvos kiszolgált.
2011. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy visszamenőleg hány száz ezer forintra fognak minket bírságolni? Neked kérdező, hány éve nincs fizetve a TB? Mi van akkor ha én nem fizettem a TB-t 1-2 évig de közben meg elmentem a fájós fogaimmal a fogorvoshoz? A TB bírsághoz még hozzájön egy 50 ezer forintos fogászati kezelés? Hogyan működik ez?
2011. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!