Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem áll ki Orbán az...

Miért nem áll ki Orbán az emberek elé?

Figyelt kérdés

A kialakult helyzet miatt indokolt lenne, hogy a polgárok elé álljon, és elmondja mi az igazság, illetve van-e okunk aggodalomra. Vagy legalább hazudna valamit!:)

De mindenképpen illene nyilatkoznia. Miért nem teszi? Én tudom az okát, de Tőletek szeretném hallani.:))


2011. nov. 26. 13:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

15:31


" Nem fogom a kedvedért fejtegetni, hogy mire gondolok."


Értem, szóval nem gondolsz semmire, csak ismételgeted, amit az ellenzéki sajtóban olvastál, anélkül, hogy értenéd :)))


"A válaszolók nagy valószínűséggel értik, hogy mire vagyok kíváncsi"


De te nem? Kínos. Pedig ez itt nem egy túl válogatott társaság.


"Nem az index ami mérvadó nekem, hanem pl. a Kossuth rádió!"


És mit mondott a Kossuth rádió? Érted, vagy csak el tudod ismételni, mint egy papagáj?

2011. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

ma 14:26


"Értem, szóval nem gondolsz semmire, csak ismételgeted, amit az ellenzéki sajtóban olvastál, anélkül, hogy értenéd :)))"


De gondolok. Most épp arra, hogy Orbán meg a hozzád hasonlók elhúzhatnának a p.csába!:))))


"De te nem? Kínos. Pedig ez itt nem egy túl válogatott társaság."


Nekem te kezdesz kínos lenni a kicsinyeskedéseddel. Te volnál a kivétel, a nem túl válogatott társaságból ugye?! Fórumozók krémje, vagy inkább RÉME!!


"És mit mondott a Kossuth rádió? Érted, vagy csak el tudod ismételni, mint egy papagáj?"


A híreket mondja. Meg is értem, persze olyan okos nem lehetek mint te! Te honnan tájékozódsz "cimbikém"? Van egy-két tippem. Oszthatod még az észt ha van kedved!:))

2011. nov. 29. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!