Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem áll ki Orbán az...

Miért nem áll ki Orbán az emberek elé?

Figyelt kérdés

A kialakult helyzet miatt indokolt lenne, hogy a polgárok elé álljon, és elmondja mi az igazság, illetve van-e okunk aggodalomra. Vagy legalább hazudna valamit!:)

De mindenképpen illene nyilatkoznia. Miért nem teszi? Én tudom az okát, de Tőletek szeretném hallani.:))


2011. nov. 26. 13:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Félreértettél, nem jó a szövegértésed.:)

Nem azt tudom, hogy mit mondana. Azt írtam tudom, hogy miért nem áll ki az emberek elé.

2011. nov. 26. 13:54
 12/22 A kérdező kommentje:
Orbán mindig is a háttérből irányított, a negatív bejelentéseket a csicskásai tették meg. A nagy nyilvánosság előtt,(pl. tv) csak nagyon ritkán szerepelt. Megtartotta évi egy-két alkalommal "ünnepi beszédét", és ezzel vége.
2011. nov. 26. 13:58
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Amikor 1994-ben a választásokon csúfosan megbukott a Fidesz (alig lépte át a parlamentbe való bejutási küszöböt), akkor aznap este Viktor sértődötten és dölyfösen elvonult a nyilvánosság és az újságírók elől hokimeccset nézni a tévében.

Ez mindennél világosabban mutatja ennek a semmirevaló, közveszélyes alaknak a mentalitását.

Most sem várhatjuk el, hogy államférfi módjára fog cselekedni és kiáll a nyilvánosság elé beszédet, helyzetértékelést tartani.

2011. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%

Mert akkor valaki fejbelőné

(jogosan)

2011. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"A kialakult helyzet miatt indokolt lenne"


Mi a "kialakult helyzet"?


Mármint a saját szavaiddal. Ne azt ismételd el, amit olvastál az Indexben, hanem a saját szavaiddal próbáld meg elmondani, milyen "helyzet" az, ami "kialakult".

2011. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem ér rá. Éppen harcol. Érted!
2011. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Miért szeretnéd ennyire, hogy a saját szavaival mondja?


Szerinted mi olyan pozitív, amit az Orbán-ormány csinált?

Mi az, ami tetszik neked a kialakult helyzetben?


Mond el a saját szavaiddal, kis fideszfan :)

2011. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

ma 15:15


Mindig ilyen szőrszálhasogató vagy? Nem fogom a kedvedért fejtegetni, hogy mire gondolok.

A válaszolók nagy valószínűséggel értik, hogy mire vagyok kíváncsi, miről van szó. Itt a kérdés nem a kialakult helyzet elemzéséről szól, hanem Orbánról.

Nem az index ami mérvadó nekem, hanem pl. a Kossuth rádió! Ehhez mit szólsz? Ha jól értem szerinted nincs gond, nem alakult ki semmilyen helyzet, csupán az index állítja be úgy?!:)

2011. nov. 26. 15:31
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem áll ki Li-bajnai a libások elé?
2011. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

tegnap 22:12


Aktualitás! Ismered a szó jelentését ugye? Kicsit le vagy maradva. Bajnai idejében kellet volna a kérdés, most egész másról van szó.

2011. nov. 29. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!