Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem áll ki Orbán az...

Miért nem áll ki Orbán az emberek elé?

Figyelt kérdés

A kialakult helyzet miatt indokolt lenne, hogy a polgárok elé álljon, és elmondja mi az igazság, illetve van-e okunk aggodalomra. Vagy legalább hazudna valamit!:)

De mindenképpen illene nyilatkoznia. Miért nem teszi? Én tudom az okát, de Tőletek szeretném hallani.:))


2011. nov. 26. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
te vagy az Viktor?
2011. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért is?:)
2011. nov. 26. 13:35
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Orbán SOHA nem fogja beismerni, hogy hibázott. Ha ki is áll az emberek elé, akkor a bűnbakokat fogja sorolni: Gyurcsány, elmúltnyolcév, titokzatos nemzetközi bankárok, akiket majd jól felderítünk az újonnan létrehozott Gestapóval az adófizetők pénzén, belső ellenségeink, afrikai burgonyavész stb. Azt, hogy Matolcsy egy nagyképű dilettáns, legfeljebb egy államcsőd előestéjén ismerné el, akkor is csak annyit mondana, hogy a megváltozott helyzet újfajta eljárásmódot és más gazdasági szakértőket igényel.


Amikor Gyurcsány beismerte, hogy hazudott, Orbán buzdította a tüntetőket és kaján vigyorral végignézte Budapest feldúlását. Orbán akkor sem fogja beismerni a hazugságait, amikor már valóban romokban fog állni az ország.

2011. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

"Vagy legalább hazudna valamit!"

Hát hogy mondhatsz ilyen szörnyűséget? Hiszen ő még SOHASEM hazudott, gondolod, hogy pont most fogja elkezdeni???

2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy gyáva féreg?
2011. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
miért is? Mert írtad, hogy tudod az okát. Ennek okát max ő tudja. Szóval mondjad... Gyóndd meg bűnöd a népnek.
2011. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Talán még az országból is képes elmenekülni, ha úgy látja nagy a gond?! Legyünk optimisták, hátha sikerül kikecmeregni a bajból, és meg veregetheti a saját mellét. Azt nagyon szereti csinálni.
2011. nov. 26. 13:43
 8/22 A kérdező kommentje:

"Mert írtad, hogy tudod az okát. Ennek okát max ő tudja. Szóval mondjad... Gyóndd meg bűnöd a népnek."


Zoltán vagyok, nem Viktor!! Hála annak a magasságosnak!

De úgy látom, rajtam kívül mások is tudják az okát, kezdenek jönni a válaszok. Ezek szerint Te nem ismered Viktort, vagy csak nagyon szereted.(elfogultság)

Legyen szerencséd hozzá!:)

2011. nov. 26. 13:47
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, sohasem csipáztam, nem is szavaztam rá. Azt tudom mi folyik itt, látom, tapasztalom, csak érdekelt pontosan mit is mondana. Te meg tudod. :)
2011. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Tett már Orbán olyat, hogy kiállt az emberek elé és elmondta volna az igazat? Mikor? Miért hiányzik, hogy kiálljon, lehazudja még a csillagos eget is, mindenféle hangzatos blöff dumávak, amit a fanatikusai bekajálnak? Vagy kezded elveszíteni a Hited?
2011. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!