Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van ezzel az orszaggal?

Mi van ezzel az orszaggal?

Figyelt kérdés
Ne ertsetek felre en nagyon szeretem Magyarorszagot de ez mar egyszerüen röhejes ami otthon folyik.Nincs senkinek se penze,a boltok üresek,az emberek levannak törve,mindenki csal(tiszt. kiv.)a forintunk csak ugy zuhan,Orban Viktor meg az orszagot szegyeniti,es Magyarorszag az egyetlen orszag az EUba aki nem fejlödött meg Bulgaria es Romania is többet fejlödött. MI VAN ITT ??
2011. nov. 18. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
"a boltok üresek" -és ezt honnan látod hosszú szemeiddel?
2011. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

MI VAN ITT ??


Felelőtlen vezetőréteg, akik fűnek-fának eladják az országot és olyan emberek akik ezt tűrik.


Hogy mi van az országgal? Azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy elalvás előtt imádkozzon.

2011. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a boltok azok tuti ,hogy nem üresek,alig találtam ma parkolót,tömve volt a Pláza.

Egy alapvetően gyenge gazdasággal rendelkező,szegény ország vagyunk.Sajna de az a kapitalizmus ami nálunk van 20 éve az csak a társadalom kb.20%-kának tudott jólétet teremteni.

2011. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Csupán csak elmúlt 21 év teljesedettki!


De már nem fog sokáig, mert ez az agónia eleje.

Csak az vígasztal, hogy a görögöknél sokkal gyorsabb lesz, ahogy kivégeznek. Most még az agónia áporodott illata kezdi átjárni az országot, az a szűrke melankólikus szag, ami az elmúlás fúrcsa kesernyés szaga.

Aztán mikor már épp eltelnélvele, jön a halál, a vágóhíd, baljós vérszagú szele, a hatodikösztönből áradó jajgatás.

Aztán csend, minntha az idő is megtorpanna, és a kétségek zöreje járja át az országunkat. És mint rohadó gyümőlcs a főlben, vele eggyéválva, adja termőtalaját valami újnak.

2011. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 magyar izom ***** válasza:

a kapitalizmus hól adod mindenkinek jólétet?


Hát nem tudom, tuttommal a boltok televannak, árúval, vásárlóval, emberek hórdái mennek koncertezni, emberek mennek nyaralni satöbbi, szóval azt se mondanám hogy nincs pénzük..


Nem tudom bulgária és románia mitt hogyan fejlödtek, hogy arra nem tudok válaszólni...

De nem mondanám hogy Magyarország nem fejlödött..

2011. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

"MI VAN ITT ??"


rühes Fidesz kormány!

2011. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagyonelkopzás, korrupció, polititikusok eladták az országot, nincs vásárlóerő, az ország összeroppan az államadóság alatt, az emberek bizalmatlanok, rosszkedvéek, meg vannak félemlítvem és semilyen hatalmuk nincs h megváltoztasssák a dolgokat. Hiába szavaznak, akiket hatalomra juttatnak, azk mind a bankok törvényeit valósítják meg. DE!


Ennek ellenére, a magyarok kreatívak, jők a helyi közösségek, és erős a kultúránk.


Hit, akarat, cselekvőképesség, meg kitartás kéne még.

2011. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!