Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Semjén Zsoltot parodizálni:...

Semjén Zsoltot parodizálni: bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Részletek:

[link]


Van már rá facebook-csoport:

[link]


2011. okt. 18. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a jogi megítélésébe nem mennék bele, de amúgy ez már mindennek a teteje, hogy e miatt valaki feljelentést tesz, és az ügyészség meg gőzerővel nyomoz. Hol élünk? Én csak max röhögnék rajta, ha rólam, egy ilyet csinálnának. Ha ez a paródia nálunk bűncselekmény lehet, akkor ez már tényleg Lukasenkó országa!
2011. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 asmosys ***** válasza:

Büntetőjogilag parodizálni lehet. A nevével visszaélni nem. /A twitter az volt, mert megtévesztő/

Egyébként van az igazinál nagyobb paródia?

2011. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:
akkor sztem jelentsük fel a többi 5000 hamis facebook felhasználót is.. akik ennek a sztárnak, vagy annak a sztárnak adják ki magukat, esetleg valamelyik osztálytársuknak, vagy nem is igazi névvel vannak fenn... Gyerekes hogy ilyen miatt feljelentés van.. Igazából ha nincs ez a cikk, nem is hallottam volna erről az egészről.sztem igy van ezzel más is.
2011. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt a földön bűncselekmény (ugyanis nála a puska), viszont a parodista üdvözülni fog és a mennyországba kerül.
2011. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!