Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyegyenlőtlenség álláskeres...

Esélyegyenlőtlenség álláskeresés során?

Figyelt kérdés
A legtöbb munkahely e-mailben kéri az önéletrajzot, vagy csak telefonszám van megadva. Akinek nincsen számítógépe, se telefonja (vagy nincs feltöltve, mivel munkanélküli lévén nincs rá pénze) az a mai világban hogyan talál állást? A meghírdetett állásoknál kötelezővé tenném a munkavégzés pontos címének megjelölését, hogy a fentebb említett helyzetben lévő munkakeresők ugyanolyan esélyekkel pályázhassanak mint mások.
2011. okt. 18. 14:40
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központban lehet ingyen netezni - munkaügyben legalábbis mindenképpen.
2011. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

1. sajnos ez nincs így, régebben volt, de eltűntek a gépek

Javaslom: a legközelebbi könyvtár: helyben olvasás: ingyen. 1/2 óra net: 100 Ft. Onnan el lehet küldeni a pályázatot. A csak telefonszámos hirdetésekkel nekem rossz tapasztalataim vannak: ritka a komoly..(persze a többivel sincsenek jó tapasztalataim, de hát ez nehéz, álláshoz jutni nehéz)

Remélem, Kérdező, sikerülni fog neked!

2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Ha meglenne a cím,akkor az lenne a gond, hogy nem tudsz nyomtatni. internetcafé, barátok...ha valaki akar,akkor talál netet
2011. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Ember, havi 4000 ft-ért van baromi gyors netünk. 2000 forintért már olyanok vannak, hogy normálisan lehet vele netezni. Ugye nem gondolod komolyan, hogy nincs havi 2000 forintod?
2011. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Egy munkanélkülinek akinek semmilyen bevétele sincs, az a 100 ft 1000ft-ot ér. Én máp sajnos megtapasztaltam milyen az amikor az ember gyűjti az 5ft-osokat fél kiló kenyérre. Ez a szokásom a mai napig megmaradt. (gyűjtöm az öt forintosokat, és ha nagyon meg vagyok szorulva, akkor abból veszek kiflit, zsemlét, kenyeret)
2011. okt. 18. 15:05
 6/54 anonim ***** válasza:
Mégis van neted, ha itt írogatsz ;)
2011. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Aki azzal jött hogy nincs havi x ezer ft netre, annak üzenem hogy egy tartósan munkanélkülinek nincs!!! Ráadásul maga a számítógép sem valami olcsó nem?
2011. okt. 18. 15:07
 8/54 anonim ***** válasza:
"az a 100 ft 1000ft-ot ér" Kérdező. A postaköltség több lenne. Azt, meg hogy személyesen add be, nem akarják, és az utiköltség is több lenne. Nyomás a könyvtárba!
2011. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Én feltettem egy kérdést, nem tudom miért kell belém kötni. Aki a kérdés súlyát nem érzékeli az valszeg gazdag gyerek, akinek a szülei intézik még a sorsát, és persze sosem volt még munkanélküli, de talán még dolgozni sem dolgozott.
2011. okt. 18. 15:10
 10/54 anonim ***** válasza:
Előtte barlangban éltél, vagy mifene? Hogy nincs számítógép. Munkanélküli segély tudtommal 30 ezer körül van, egy embernek a kaja kijön 20 ezerből max havonta. Gondolom ha tartós munkanélküli, akkor anyucinál élsz. Tehát se rezsit, se lakást nem kell fizetni.
2011. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!