Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leírnárok nekem az LMP-t?

Leírnárok nekem az LMP-t?

Figyelt kérdés

Konkréten, miben jobb mint atöbbiek, mit akarnak elérni, mit csinálnának ha korményra kerülnének?

Bár megjegyzem, hogy szerintem minden párt hazudik, és csak akkor derül ki, hogy milyenek, mikor kormányra kerülnek, tehát az alapján nem fogok senkire szavazni, hogy mit ígérnek


2011. okt. 14. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már leírtam magamban őket, tedd ezt te is.
2011. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de most komolyan kérdezem...

mostanában elég sokan dícsérik

2011. okt. 14. 22:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt a politikát űzik, mint amit a Fityisz és MDF csinált az "elmúltnyolcév" alatt. Mindent jobban tudnak, mindig van valami ellenvetésük, de természetesen abszolúte semmilyen alternatívával nem tudnak előállni. Az ilyen látszatpolitikusokkal tele a padlás.
2011. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mivel elég új párt, ezért a programjuk, meg hogy igazából mit is szeretnének elérni, még nem kiforrott. Amúgy ha be akarjuk sorolni valahova, akkor balközép, liberális és zöld párt. Idézet wikipediáról: "A párt fő témái a környezetvédelem és fenntartható fejlődés mellett a jelenlegi politikai elit korrumpálódása, a baloldali-jobboldali felosztás értelmetlensége, célja a társadalom és a politikai elit közötti távolság csökkentése."
2011. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt ne írjad, hogy a SZDSZ utódpártja, mert akkor jön a FŐCENZOR és úgyis repül a komment.
2011. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
36%
Hidd el nagyon rossz párt, csak a kisebbségiek dicsérik meg a tudatlanok
2011. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Épp ez a baj, sehol sincs szólásszabadság.. Ami az igazság az másnak fáj. TISZTA SZÉGYEN!
2011. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Olvasgass: [link]
2011. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Minek írjam le őket, leírták már ők magukat :)))


"Konkréten, miben jobb mint atöbbiek, mit akarnak elérni, mit csinálnának ha korményra kerülnének?"


Nem fognak kormányra kerülni, és ezt ők is tudják. Ha véletlenül oda kerülnének mint kis koalíciós partner, akkor megkapnának valami alibi minisztériumot (pl. környezetvédelmi), ráállítanának valami lelkes fiatal szakpolitikusukat, aztán védenék a levelibékákat ezerrel.


"az alapján nem fogok senkire szavazni, hogy mit ígérnek"


Nem is az alapján kell. Az alapján kell, hogy kinek az érdekeit képviseli, melyik társadalmi réteg érdekeit.


Ha művész, bölcsész, belvárosi pizzafutár, esetleg költő, író, kritikus vagy szociális munkás vagy, akkor az LMP a te pártod. Más esetben nem nagyon.

2011. okt. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha művész, bölcsész, belvárosi pizzafutár, esetleg költő, író, kritikus vagy szociális munkás vagy, akkor az LMP a te pártod. Más esetben nem nagyon."


Ezt te így tudod, fityiszfan?

2011. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!