Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leírnárok nekem az LMP-t?

Leírnárok nekem az LMP-t?

Figyelt kérdés

Konkréten, miben jobb mint atöbbiek, mit akarnak elérni, mit csinálnának ha korményra kerülnének?

Bár megjegyzem, hogy szerintem minden párt hazudik, és csak akkor derül ki, hogy milyenek, mikor kormányra kerülnek, tehát az alapján nem fogok senkire szavazni, hogy mit ígérnek


2011. okt. 14. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

"lletve akkor is a te partod, ha gyerekekkel fajtalankodo pedofil, az utcan nyilvanosan beontest vegzo bu.zi illetve aidses tuvel rohangalo drogos vagy"


Leírnád, hogy az LMP, hol és mikor támogatta ezeket?


vagy csak a kurucról vagy ilyen jól értesült?


ilyet még az SZDSZ sem támogatott és az az érdekes, hogy az "ellentábor" képviselőinek fejében többször fordul meg a fajtalankodás, a pervezitás, mint az LMP-sek körében...


Az meg külön érdekesség, hogy ezt pont a kuruc próbálja sulykolni, de kiderült, hogy az egyik kurucos szerkesztő a napisz@ron (aki ismeri a napisz@rt, az tudja, hogy kicsoda Captain_Anus, már a nevében is benne van, hogy micsoda ő)

2011. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
LMP = SZDSZ
2011. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
miért?
2011. okt. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!