Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Online fogod kitölteni a...

Online fogod kitölteni a népszámlálási kérdőívet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 09:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Én ma kaptam meg. Még nem tudom hogy online vagy sem fogo kitölteni.Szerintem egyszerübb lesz nekem segitséggel.(vagy anyummal közösen)
2011. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Természetesen teljesen egyetértek azzal aki interneten tölti ki, viszont nagyon sok téves információtok van.. én idén bevállaltam a számlálóbiztosi posztot diák vagyok nem közalkalmazott.. és valóban aki beengedi a számláló biztost sőt nem is fontos beengedni a lényeg hogyha a számláló biztos segítségével töltitek ki a kérdőívet azzal támogatjátok őket magyarul pénzt kapunk érte
2011. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondtam, hogy 10 éve kizárólag közalkalmazottak végezhették ezt a munkát. Mostmár bármilyen "jöttment" csinálhatja.
2011. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

12:24-es, az "egy lakcímhez tartozók" nem azt jelenti, hogy hova vagy bejelentve, hanem, hogy hol laksz.

Olvasd el az első pontot, és világos lesz: [link]

Nyugodtan kitöltheted online, neked ugyanis azokkal kell azonos módon kitöltened, akikkel ténylegesen együtt laksz. Ha egyedül, akkor meg mindegy, mert te töltöd ki egyedül. És természetesen az arra a lakásra vonatkozó lakáskérdőívet kell kitöltened.

2011. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Na, én már ki is töltöttem, egy gonddal kevesebb! :)
2011. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Én is kitöltöttem már tegnap, letudva:)
2011. okt. 2. 09:14
 37/40 anonim ***** válasza:
Én kitöltöttem tegnap reggel. Délután már csöngetett a kérdezőbiztos. Amúgy is elzavartam volna, de így még könnyebb volt azt mondani, hogy bocsi, én már túl vagyok rajta.
2011. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy fogom :D
2011. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Így történt.
2020. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!