Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Online fogod kitölteni a...

Online fogod kitölteni a népszámlálási kérdőívet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 09:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
Én sehol, teszek rá magasrol.
2011. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
62%

Azt hiszem, én sem fogom kitölteni. Ha mégis kitöltöm, csakis online.

Remélem, nem kell sehova beregisztrálni emiatt. Tudja ezt valaki?

2011. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Én űgy tudom, büntetik, ha valaki nem tölti ki, mert kötelező :/
2011. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bizony, kötelező kitölteni.

Én még nem tudom, hogy online töltöm-e ki. Mivel nem csak két lehetőség van, hanem három. Ki lehet tölteni a neten, vagy a kérdezőbiztos segítségével, vagy egyedül, de papíron. Lehet, hogy inkább papíron töltöm ki egyedül, és azt adom majd oda a kérdezőbiztosnak. Segítség biztos nem kell hozzá, nem vagyok analfabéta, ki tudom tölteni egyedül is.

2011. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
40%

És hogyan büntetnek meg, ha történetesen nem vagyok otthon amikor jön a biztos? Megkeresnek?

És hogyan hajtják be a büntetést?

Ez sztm csak duma...

2011. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Egyébként kapott már valaki kérdőívet? Mintha azt mondták volna a hírekben, hogy ma kezdik kézbesíteni.
2011. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel egyetértek teljesen. Bár én sem tölteném ki, ha nem lenne kötelező. Úgy tudom törvényt sért, aki nem tölti ki, illetve nem válaszol a kérdezőbiztosok kérdéseire. Így büntetik azt, aki nem vesz részt ebben. :S
2011. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Én online töltöm ki, semmi kedvem a kérdezőbiztost beengedni.

Mindenki kap a postaládájába egy kódot, amivel online beléphet és ki tudja tölteni. Semmibe sem kerül az egész, ripsz ropsz megvan. Okt 01 és 16 közt lehet online kitölteni.

2011. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
42%

igen online töltöm ki.

Jedi mesternek fogom magam vallani és kérdéstől függően viccesre veszem a figurát. Nagy butaság és pénzpocséklás ez a dolog... Nem igaz ,hogy nem lehetne megoldani máshogy. a mai világban... Elég lenne csak a születési és halálozási számokat megnézni abbol is kijönne ,hogy egyre fogy a magyar a segélyen élők meg szaporodnak mint a gomba...

2011. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem közvéleménykutatás, hanem népszámlálás. Törvény szabályozza: 2009. évi CXXXIX. törvény.

[link]


Itt meg van egy kis történeti rész:

[link]

2011. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!