Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor értik/értitek meg végre...

Mikor értik/értitek meg végre a rasszistázók?

Figyelt kérdés

Mikor értik meg, hogy nem a romák bőrének a színével van baja az emberek többségének...mindig az az ellenérv, hogy " de hát van rendes cigány, és a magyarok között is van gazember "...ez teljesen igaz...de emberek...arányokat kell nézni! Értitek? Az arányok amik zavarnak minket. Én is ismerek rendes cigányokat...kb 3-at..."nem rendesből" meg kb. 200-at. Ha valaki cigány, de rendes, SEMMI bajom nincs vele...viszont képtelen vagyok egyenlő esélyekkel indítani őket, mert ismerem az arányokat, és nagyobb az esély rá, hogy "gazember"...

Választ várok.

Szebb jövőt!


2011. szept. 24. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:00

vagyok


de mi értelme ennek? ez olyan, mintha egy társadalmon belüli mikrotársadalmat alakítanátok ki - pont mint a romák.


nem azért gyűlölitek a romákat, mert képtelenek integrálódni? hiszen így ti is elváltok a többségtől...


szerintem akár egy egész nemzet is lehet összetartó, ha van egy közös kapocs, ami összetartja. az a meglátásom, hogy ennek a népnek az a baja, hogy a politika már túlságosan szétszakította, és a két (vagy több) tábor már nem talál utat egymáshoz és nem tud szót érteni egymással.


ezzel a jelszóval (szerintem) csak erősítitek ezek között a táborok közötti határvonalat. nem az lenne a jó, ha valami kompromisszumot találnánk, amivel mindenki megelégszik, és végre nyugodtabban tudnánk élni?


de a kompromisszumhoz nektek is engednetek kell (kéne) - talán hamarabb megoldást találnánk.

2011. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Adjon az Isten!

A romák azért tartanak össze mert egyedül semmit sem érnek.Láttál már olyan romát aki egyedül "ugat"?Én még nem.Mi azért tartunk össze, hogy egy Szebb Jövőt összehozzunk!Ők csak azért vannak (nem mind1ik, tisztelet a kivételnek), hogy sajnáltassák magukat és segélyekből éljenek.Persze van rendes cigány is.Ritka sajnos, de van.

2011. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

1000 év alatt több népcsoport betelepült a Kárpát medencébe, a nemzet részévé vált, a kultúrát színesítette, a génállományt frissítette, rájuk büszkén tekinthetünk.

Az itt terjeszkedő birodalmak is kellemesebb emlékeket idéznek, mint ez a két beilleszkedni képtelen, egész Európa által gyűlölt rákfene, a cigány és a zsidó.

Nem az évek számítanak, hiába mondják, hogy 600 éve itt vannak, vannak mások, akik 100-200 év alatt a részünké váltak.

Most ennyi idő után mégis velünk van a baj?

2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"egyetértek az arányok eltolódásával, és én is tudom, hogy komoly probléma, de szerintem nem igazán motiváljuk a romákat a beilleszkedésre azzal, h mindenütt csak azt hallják, h "büdös cigány", meg h "mocskos tolvaj". "


Mért nekünk kellene őket motiválni? Motiváljanak ők minket arra hogy befogadjuk őket azzal, hogy nem lopnak és gyilkolnak.

2011. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Előző hsz. -hoz:


...elvégre mi vagyunk itthon.

2011. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:28


"...elvégre mi vagyunk itthon."


hát ez baromság. akkor ennek alapján a bolgárok és az avarok leszármazottai is kiűzhetnének minket innen, mert ők voltak itt előbb.

őket meg az olaszok, hiszen a Római Birodalom alatt az egész Dunántúl az ő területük volt.


Száz évek múltával már nincs értelme azt boncolgatni, hogy ki volt itt előbb és ki van otthon, mert semmi értelme. Inkább a jelen problémáira kéne koncentrálni.

2011. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igen,mi vagyunk itthon.Egyébként nincs olyan ország,ahol a cigányságos sikerült volna integrálni a többségi társadalomba.Mi sem vagyunk kivételek,nem is fog soha sikerülni senkinek.A cigányok azon kevés százaléka,aki be akart illeszkedni,az meg is tette,én is ismerek néhány olyan cigányt,aki becsülettel dolgozta végig az életét.Na velük semmi baja senkinek,nem adnak rá okot.De sajnos a többségüknek esze ágában sincs így élni,és ennek hangot is adnak rendszeresen.Amikor nyíltan kimondják,hogy ők minek dolgozzanak,ha a magyarok úgyis eltartják őket,akkor nincs miről beszélni.Egyébként meg,mivel rosszabb,ha a magyar mondja azt,hogy büdös cigány,ha ők meg azt mondják,hogy büdös paraszt?
2011. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Igen,mi vagyunk itthon.Egyébként nincs olyan ország,ahol a cigányságos sikerült volna integrálni a többségi társadalomba."


Ha lesz is ilyen ország, akkor annak az általános képe így fog kinézni:


[link]


Ez a liberálisok Új Európájának az eszményképe. Igen, ez annyira, de annyira csodálatos lesz!

2011. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!