Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már értitek, hogy mért...

Most már értitek, hogy mért szeretné megszüntetni a Jobbik az Rtlklubot és a tv2őt? (videó lent)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=a3hNlom7AXI Nézzétek végig.
2010. márc. 23. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

"Székházaikat romboljuk le"


Néhány szavazója komolyan is gondolja...

Nem CSAK a tv adókkal van a probléma hanem az emberekkel is. Nem feltétlen a tv adót inkább a műsorokat kéne beszüntetni, de szerintem ez a legkisebb gond ma Magyarországon.

2010. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mindent összevetve nagy balgaság volt ilyen kijelentést tennie. Mivel a 2 médium biztosan nem fogja szerepeltetni aztán majd sír Vona Gabi szája hogy "miért nem hívank sehova?!?!"
2010. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Ez aztán komoly program.Túl bonyolult nem is lehet mert nem értené az egyszeri jobbik szavazó.
2010. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
nem
2010. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Innen is látszik, hogy a Jobbik a legőszintébb párt. Lehet, hogy elvesztett most néhány szavazót(sokan nézik ezt a két adót sajnos) de akkor is kiállnak a véleményük mellett és nem taktikázgatnak. Eddig sem hívta meg ez a két adó a Jobbikot, ezért is kaptak büntetést már az ORTT-től, de mit számít az nekük?van pénz dögivel! Nem fog megszűnni egyik adó sem szerintem , túl szép lenne! Sőt örülhet a nép, újraindul a Győzike show is. De ha végignézitek a videót, ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy ez kell a Magyar népnek? csodálkozunk, hogy a nyugati országok lecigányoznak minket? mert én ezekt után nem...
2010. márc. 23. 20:27
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Mit akarsz?Ez kell a Fidszp szavazóknak,nekik is teret kell biztosítani:):(
2010. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
mi lenne ezen műsorok nélkül,szerintem kibírhatatlan lenne a világ.de itt vetődik fel az ortt mi a fenének van?
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mert ugye nyugaton nem ezzel vannak tele a kereskedelmi tv-k?Tájékozódj már kicsit.Éppen onnan vesszük át a sok szart.Nem mintha nyugat ellenes lennék..
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

mszpre fogok szavazni, de igaza van ebben a jobbiknak. a tv-ket tényleg felül kellene vizsgálni, mert ami ott megy folyamatosan az egy botrány. szinte semmi igényes műsor nincs. elég csak megnézni az rtl délutáni műsorait. Betelefonálós műsor Szakáll Mikivel, aki jól csinálja a dolgát, de annyira bugyuta feladványok vannak, hogy látszik, hogy csak be akarják palizni a jónépet. Aztán jönnek az idióta szappanoperák, melyek szerintem minimum E kategóriás filmek. eddig az M1en legalább voltak igényes műsorok (lásd múltkor), de a költségvetést megnyirbálták és már ez sincs.


miért kell külföldi tulajdonban lévő tematikus csatornákat néznem, ha igényes műsort akarok látni??? felháborító.

2010. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 bumbi02 ***** válasza:
23%

nem az adót kéne beszüntetni csak néhány hülye adást, pl teleshopok, mónika show ( bár néha jól esik nevetni mennyi hülye ember él)


csodálkozunk, hogy a nyugati országok lecigányoznak minket? mert én ezekt után nem...

a nyugati országok nem emiatt néznek le minket.. inkább az olyanok miatt mint amikor még a BBCre is bekerültünk a csőcseléknek köszönhetöen 2006ba...

2010. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!