Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már értitek, hogy mért...

Most már értitek, hogy mért szeretné megszüntetni a Jobbik az Rtlklubot és a tv2őt? (videó lent)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=a3hNlom7AXI Nézzétek végig.
2010. márc. 23. 20:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

20:27


Te miről beszélsz?

rtl meg tv2 enyhén mszp-s tv, vagyis amíg ment nekik addig azvolt.

2010. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem értjük.
2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem hiába hívják vörös kettesnek...
2010. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Győzike Show? Zsíííííííííír!
2010. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
a média mindig az aktuális hatalmat szolgálja. ha mondjuk a roma összefogás párt nyerne, akkor tuti, hogy megjelennének a roma műsorvezetők a tvben. szerintem ezen nem kell fennakadni, mindig így volt, senki sem tud fenntartani egy tv-t politikai hátszél nélkül. csak az a baj, hogy itt a politika felhasználja a tv-t a saját céljaira, nem a nézők nevelésére, művelésére használja. szerintem igen is lehetne vele társadalmat formálni, ha nem a telefonos játékban nem gagyi feladvány lenne, hanem tényleg nehéz, amihez gondolkodni kell. ha mónika show helyett mondjuk ismeretterjesztő műsorokat adnának. még a mithbuster is jó lenne, mert az fogyasztható mindenkinek + legalább tanul belőle egy kis fizikát és kémiát a néző, ha nagyon alapszinten is, de többet mint a mónikából...
2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A videó nézése közben helyenként felröhögtem, de azért fájdalmas volt látni. :S Nem értek egyet azzal, hogy egy az egyben meg kéne szüntetni a ker.tévéket, de nagyon át kellene alakítani őket (hogy hogyan, arra nekem sincs tippem...) Én a múltkor ezen néztem egy nagyot:


[link]


Egy szóval ki nem mondanák, hogy a Jobbikat köpködik. Legalább annyi mersz lenne bennük...

2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

juuuuj. Nagyon őszinte párt. :D

A kérdésre válaszolva: nem.

2010. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"a nyugati országok nem emiatt néznek le minket.."


Ez egy felvilágosult értelmiségi álláspontja? Mármint az, hogy a nyugati országok lenéznek minket. Mert én, mint kevésbé felvilágosult, azért megosztom veled, hogy a nyugati országok minden más országot lenéznek, már amennyiben tudnak olyat csinálni az országok:)


És tudod miért? Mert egészségesek, és nem azt sulykolják beléjük naponta 5x, hogy ők csupán náci szarfranciák, rasszista szarbritek, vagy fasiszta szarszlovákok, hanem azt, hogy ők a legnagyszerűbb nemzet a világon.

2010. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Akinek van egy kis magának való esze, és nyitott szemmel jár a nagyvilágban,az tudja hogy az RTL és a tv2 cenzúrázza a híreket,és tele van agymosós műsorokkal,amikkel bizonyos alacsony iq szintű embereket még tudnak manipulálni.Én már régóta szivesebben nézem a discoverit, spektrumot,de még a film múzeumot,és még sok mást.Azóta nyugotabban alszok.
2010. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért én nem írnám le annyira a kereskedelmi adókat. Tény, hogy egyre színvonaltalanabb és pofátlanabb műsoraik vannak, egy ideje már nem nézem őket, de számtalan minőségi nyugati műsor is rajtuk keresztül jutott el Magyarországra, amik nem feltétlen művészeti és kulturális értékükben jelesek, de szórakoztató és színvonalas adások. Gondolok itt például a sikersorozatokra, vagy pedig az egész estés filmekre. Ezekre főleg a kereskedelmi tévék tudják sugározni, mivel nekik van rá pénzük.


Egyébként meg hol kultúrarombolók ezek a csatornák? Mónika-show, Győzike, Joshi Bharat? Persze lehet ezeket nem szeretni közönségességük miatt, de hogy rombolnák a kultúrát... nem hiszem. Nem lennének ezek a műsorok, ha nem lenne rá igény. Tudomásul kell venni, hogy az emberek szeretik ezeket a műsorokat. Ha a Jobbikot ez zavarja, akkor indítson olyan csatornát, ahol minőségi kultúrműsorokat adnak, amelyek képesek versenyezni ezekkel. Az embereket meggyőzni kell, nem átnevelni. De abban biztos vagyok, hogy ezeknek az adóknak megszüntetése semmi olyat nem oldana meg, amit a Jobbik remélne ettől az intézkedéstől. Sőt, ha netalántán a hatalom közelébe kerülne a Jobbik, rájönne, mennyire szüksége van ezekre a csatornákra.

2010. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!