Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja, haszna az itteni...

Mi a célja, haszna az itteni cigányozós kérdéseknek?

Figyelt kérdés
A dühöngésen és gyűlölködésen kívül mire jók az ilyen kérdések?
2011. szept. 24. 18:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
valami linket ilyen kérdésről, elhiszem, hogy van csak még nem tlaálkoztam ilyennel
2011. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
ja bocs az ilyen kérdés arra vonatkozik, hogy ha cigány ember bűncselekményt követ el ...
2011. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


és ettől most jobb lett neked?

2011. szept. 24. 19:16
 14/34 A kérdező kommentje:

"felhívni az emberek figyelmét arra, hogy igenis van cigánybűnözés. "


Minek felhívni a figyelmüket, ha úgyis tudják?


Elvileg van cigány bűnözés tehát mindenki tapasztata már nem?


A gyűlöletkeltésen kívül mi ennek az értelme?

2011. szept. 24. 19:17
 15/34 A kérdező kommentje:

"haszna: semmi, lepontoznak érte "

Én úgy vettem észre, hogy aki nem cigányozik, az van lepontozva...

Sőt minél véresszájúbb vagy, annál magasabb a százalékod

2011. szept. 24. 19:19
 16/34 A kérdező kommentje:

"én a cigányságot utálom, de ha meglátok egy cigányt, mint embertt nem fogom utálni csak azért mert cigány, előbb megismerem utána mondok RÓLA mint emberről véleményt"


Akkor nem utálod a cigányságot.


Jó lenne legalább a fogalmakon ugyanazt érteni, mint amit jelentenek...

2011. szept. 24. 19:20
 17/34 anonim ***** válasza:
36%
Az idegenektől való félelem evolúciós ösztön. Azoknak, akik nem tudnak primitív ösztöneiken uralkodni megnyugtató, hogy látják a saját, és mások által írt cigányozós sorokat.
2011. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
34%

célja: elfogadtatni az emberekkel a cigánybűnözés tényét, hiszen sokan tagadják

haszna: semmi, lepontoznak érte

-------------

Semmi értelme mert a szemünk előtt zajlik az egész!

Van olyan sztorim is ami Nagyivánon történt meg, és azt a cigócsaládot már onnan kipaterolták ide hozzánk mert a lökött polgármesterünk harmat gyenge sajna. Szval az áldozat épp munkából jött haza mert portás volt aznap, és mikor haza ér fényes nappal azt látja haza menet hogy az ajtaja fel van feszítve, beljebb megy és látja hogy a cigó nyomorékok a pujájukkal egyetembe az asztalkánál eszik a karácsonyra elkészített kajáját, töltött káposzta, de volt sonka is kolbász meg befőttet is bontottak! ezen kívűl arra lett figyelmes hogy a fürdőszobájában megy a víz! bemegy és egy kis cigó gyerek fürdik a kádjában! közben hablatyolva a saját nyomorék nyelvükön énekel! A gazda nem tudott semmit se csinálni mert kést nyomtak neki, ezután a sztori nekem hiányos de a lényeg hogy a rendőrök is ki lettek híva de asszem max. a család fő az aki kaphatott vmi büntetést a többit le sem szarták, tehát a rendőrök is kijöttek de úgy semmi nem volt igazán, mert ők büdös cigók nekik lehet mert a börtön nekik semmi, onnan csak jönnek és mennek amire rettenet büszkék. Én szívemből utálom őket, persze vannak normális dolgozó cigányok is de az szinte 1% csak..

2011. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%

"Mi a célja, haszna az itteni cigányozós kérdéseknek?"


A kérdéseket az "Ismerd meg hazádat!" mozgalom tagjai teszik fel.

2011. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Feszültséglevezetés?

És hát sajnos valóban van benne igazság...

2011. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!