Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja, haszna az itteni...

Mi a célja, haszna az itteni cigányozós kérdéseknek?

Figyelt kérdés
A dühöngésen és gyűlölködésen kívül mire jók az ilyen kérdések?
2011. szept. 24. 18:33
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Továbbá miért van az, hogy ha egy magyar követ el bűncselekményt, az nem kerül itt a politika kategóriába, de ha cigány, akkor rögtön politika?
2011. szept. 24. 18:34
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert az embereket megnyugtatja, ha saját véleményüket visszaolvashatják. Ez igaz minden oldalra.
2011. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%
Mért a te kérdésednek mi a haszna? D
2011. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Van egy politikai réteg,akinek az szerez örömet,ha gyűlöletet szíthat,okkal ok nélkül.
2011. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

"Mért a te kérdésednek mi a haszna? D"


Számomra lenne haszna, ugyanis megtudnám végre, hogy ezek a kérdések mi célt szolgálnak.

2011. szept. 24. 18:41
 6/34 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen nem igazságos, hogy sokan éjt nappallá téve dolgozunk, amíg mások csak héderelnek egész életükben. A befizetett adónk újraelosztási rendszere sem éppen igazságos.


Persze ez nem csak az elszenvedő réteg hibája, politikai propaganda miatt alakult így. A politika érdeke egymásnak ugrasztani az embereket.


Egyébként ha tényleg-igazán dolgozni akarnának, önkéntesként is megtehetnék, ellenszolgáltatás nélkül. Úgyis segélyekből élnek, viszont így munkára fordíthatnák szabad óráikat. Az önzetlen, önkéntes munka a jellemüket is nemesítené, valamint a következő generációkat már ebben a szellemben nevelhetnék fel. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg teendő lenne mindenfelé, csak pénz nincs rá.


Tudom, ez csak mese, egy álom. Végül is nem kötelező EMBER módjára élni, ha valaki állatként akar létezni. Saját döntés, szabad akarat.

2011. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

Megmondom ez: mivel szinte minden napra jut itt felénk vmi :S az utca az köz út ugye, a cigányok persze az egészet a sajátjuknak tekintik de az másnapra tartozik, a lényeg hogy apum jött a munkából haza és a kis cigó gyerek az udvarukból letolta a nadrágját és a seggét mutogatta és közben meg vihogott, apum meg annyit mondott neki hogy mi van? bajod van vmi? de ennyi se kell nekik mert azt nézik kibe köthetnek bele és ennek minden fortéját megtalálják.

Anyummal is történt pár nappal ezelőtt ilyesmi, jött a boltból és a kis genya nyomorék cigó köpött egyet majd a melléhez tette a tenyerét és cigányul hablatyolt vmit, amennyire mi utáljuk őket ugyan úgy ők is minket sőt jobban!!

Ennyi az értelme hogy megosztottam veletek a nyomorék gyökér cigó történetét, és teszem hozzá egy Qrva szót nem szóltunk hozzájuk!

2011. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
egyetértek 18:58 és 59-essel
2011. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

18:59 vok. http://www.youtube.com/watch?v=jxkojvxuoKw

És milyen igaz!! :@

2011. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%

célja: elfogadtatni az emberekkel a cigánybűnözés tényét, hiszen sokan tagadják

haszna: semmi, lepontoznak érte


én személy szerintem nem szeretem a cigányokat ugyanis sok cigány atrocitás ért életem során, ennek ellenére az egyik legjobb barátom cigány és szerintem a legjobb ember akit ismerek!!!

én a cigányságot utálom, de ha meglátok egy cigányt, mint embertt nem fogom utálni csak azért mert cigány, előbb megismerem utána mondok RÓLA mint emberről véleményt

2011. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!