Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz még jövőm Magyarországon?

Lesz még jövőm Magyarországon?

Figyelt kérdés

Most állok továbbtanulás előtt, még legaláb 5-6 évem van mire diplomát szerzek, és én nem szeretném itthagyni a hazámat, tényleg nem, mert el se tudom képzelni, hogy más nyelven kelljen dolgoznom, TV-t néznem újságot olvasnom, de ha így haladunk tovább, akkor bizony kénytelen lesz a legtöbb diplomás külföldön jobb élet reményében lakni.

Álmodhatok még róla, hogy magyar maradhatok?


2011. szept. 18. 11:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

érdekes hallottam már azt a nemzetközi ... ról hogy tök jó bárhol elhelyezkedek vele(tudtam én hogy itt kell megkérdezni az ilyet:D)

az a baj, hogy engem csak a közgazdaság érdekel, jelenleg is azt tanulom

2011. szept. 18. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:

"Álmodhatok még róla, hogy magyar maradhatok?"


Rajtad múlik. Senki máson.

2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szar diploma, gazdasági témában még találhatsz jobbakat. Pénzügy-számvitel, gazdaságelemzés, esetleg gazd-men, de ez önmagában talán már necces, jobb ha van mellé egy szakmában vágó FSZ, vagy OKJ. Meg persze nyelvvizsga('k), de az mondjuk mindenhez kell.
2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nyelvvizsga már le van tudva, ha ügyes leszek lesz emelt német vagy közép angol(most közép német van) és talánb lesz okj-s pénzügyi aszámviteli ügyintéző
2011. szept. 18. 16:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen papírokra kár elcseszni 5 éveket..
2011. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!