Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor telik be a pohár?

Mikor telik be a pohár?

Figyelt kérdés

A FIDESZ politikája egyenes folytatása az MSZP politikájának a szegényebb rétegekkel kapcsolatban. Az a politika, amivel senki nem jár rosszabul, a társadalom legnagyobb, és legszegényebb részének most újabb kb 10 000 Forint/fő érvágást jelent.

Ezt bevezetik januártól, azután még lesz néhány hideg hónap, amikor a rezsit is ki kell még fizetni azoknak akik eddig is tartoztak.

Lesz annyi szolidaritás az emberekben végre hogy összefogjanak?


2011. szept. 18. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam Gerő András interjúját erről a Népszabadságban. Szerinte ma inkább az apátia, az elnyomorodás türelmes tudomásul vétele jellemző az országra. Azt hiszem, pillanatnyilag igaza van, de ő is jelzi, hogy lehet még ebből esetleg egy indulatkitörés is.
2011. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"lehet még ebből esetleg egy indulatkitörés is"


Lehet? Legyen is! Jövőre diplomával nettó 81 e lesz a fizetésem.

Kérdés: megéri ennyi pénzért dolgozni? ......

2011. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Indulatkitörés? Itt? Esélytelen, mármint az, hogy el is érjen valamit. Eddig is voltak hőzöngések, nem is kevés. Elértek bármit is? Nem. Most sem fognak, még ha lesz is bármi, akkor sem. Hajlamos vagyok azt gondolni, hogy amíg politikusok kezében van az ország sorsa, addig menthetetlenül csak romlani fog a helyzet. :/
2011. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos csak rosszabb lesz. Munkahelyem nincsen sajnos, egyetemre menni szinte értelmetlen, mivel annyi munkanélküli diplomást ismerek mint égen a csillag. Választások előtt sok munkahelyet ígértek, ami persze még sincsen, csak idióta törvényekkel állnak elő aminek az ég világon semmi értelme, mert semmi nem lett jobb. Az szinte biztos hogy hamarosan megint fellázad a nép a kormány ellen mivel csak ígérgetnek de nem tartják be, az ország gazdasági helyzete úgy siralmas ahogy van, mezőgazdaságunkkal kitörölhetjük a se...ünket külföldről kell mindent behozatni. De ez ellen még véletlenül sem akarnak tenni. Rengeteg tenni való van itt amit ha normálisan megcsinálna valaki akkor jobb lenne a helyzetünk mint ami most van. És én szerintem hamarosan már a népnek tele lesz a fsza az egésszel és akkor lesz itt minden hogy mondjon le és társai.
2011. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ami igazán elkeserítő, hogy az egész nyugati gazdaság pang, az USA-tól Közép-Európáig, tehát motor sincs, ami húzhatna minket. Nálunk okosabbak sem tudják, hogyan kellene ebből kilábalni.
2011. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Nem akarlak lelombozni, de vélhetően nem lesz összefogás. Az emberek olyanok, mint a birkák. Alapjában félnek, nem mernek állást foglalni, csak névtelenségbe burkolózva mondanak véleményt. És mint egy csorda, mennek a vezér után. Akár a halál irányába vezeti őket, akár máshová. Nem gondolkodnak, lusták utána nézni bárminek is.


Én felteszek egy másik kérdést:


Mi a pontos oka annak, hogy soha egyetlen választópolgár sem tette fel azt a kérdést, hogy:


A Kormányok (szándékos a többesszám) miért nem pluszra tervezik az állami költségvetést? Miért mindig a hiány -vagyis a mínusz- nagyságáról vitáznak? Hogy lehet, hogy a saját magáncégeik és a saját magán családi kasszájukat pluszra tervezik?


Miért nem halottam még soha életemben azt a kifejezést, hogy államháztartási többlet? (persze az államháztartási hiányt annál inkább...)


Ez pont olyan, mintha arról vitázna a pilóta és a másodpilóta a repülőgép utasai előtt, hogy:


Most a hegyláncnak vezessük a repülőgépet vagy inkább az óceánba?

A birka utasok pedig ezt nem látják, nem hallják, igazából észere sem veszik... Ott vannak leragadva, hogy a légi kísérő a kávéba miért csak 1 cukrot rakott.....


Szóval a probléma nem az amit felvetettél. Ennél sokkal egyszerűbb.

Sem a jelenlegi, sem az eddigi Kormányoknak nem célja, hogy jobb legyen az életed!!!


Amit leírtam azok tények. Csak az nem látja, aki vak, vagy betakarja a szemét. Vagy a birkacsorda egyik tagja.


Az ókori rómaik pontosan rájöttek arra, hogy:


A népnek kenyér kell és cirkusz!


Jelenleg is ez történik. Az elmúlt évtizedekben is ez történt. És amíg az embereknek nincs meg az igényük, hogy a pilóta a leszállópályára tegye le a repülőt, épségben, addig minden maradni fog.


jelenleg a politikusok azt hazudnak amit akarnak, úgy verik át a választókat ahogy akarják. Annyi kárt okoznak a választóknak amennyit csak ki bírnak gondolni.....

2011. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Már betelt.
2011. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is azt akartam írni, hogy már betelt, de nem koppintok

összefogni sose fognak az emberek, amíg a jobbikosokat úton útfélen nácizzák, a maradék mszp-t komcsizzák, az lmp-t zsidózzák

meg amugy is mire vársz, ha még párton belül is olyan különbségek vannak mint normális helyen két párt közt...

2011. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Zsír szűrjétek csak!
2011. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kommentem szűrték muszáj leszek kulturált beszédet folytatni.


A pohár nem hogy betelt már szét repedt régen még anno az MSZP-nél. Fidesz hozott egy tálat pohár helyett jelenleg az telik addig amíg nem jön a Jobbik szélsőjobbról és akk már végig jártuk balról egészen jobbik a politikát csak kár hogy semelyik sem jó. A jobbik kihasználva a magyar ember naivitását, hiszékenységét ( mint a Fidesz és az MSZP) tőr magának utat a pénz felé. A magyar politikát alapjaiban kéne megrengetni. Attól, mert a magukat jó magyarnak szólító kopasz barmo.k elmennek tüntetni és törni nem változik semmi. Másnap ugyan úgy részegen a Nagy Mo-os pólójában fetreng a saját hányásában. A magyarok egy pesszimista, rosszat jól tűrő, média által befolyásolt, degenerált utód nemzedéket kinevelő társadalom. Mindenki csak a régi időkért meg a Nagy Mo-ért sír ahelyett hogy azt tennénk jobbá amink van. Nem a múltat kell isteníteni amikor nincs jövő sőt jelen sincs. Mivel már eleve egy korcs nemzedéket neveltek ki akik csak a buli, pia, szex már 12-13 évesen. A mai fiatalság 70-80% média neveli ki. Aki esetleg ezen kívül esik azt leköpi a korosztály azzal "hogy lehetsz normális, miért nem vagy te is egy degenerált, a média által befolyásolt barom mint mi." A maradék 20%-ból 5% aki elvégzi az egyetemet elmegy politikusnak és folytatja azt amit a Fidesz és az Mszp húzza tovább a pénzt az államból. A maradék 15% alkotja az úgy mond közép réteget akik szépen eléldegélnek. 70% pedig elhelyezkedik gyárakban és nyomatja a pénzt a politikusok zsebébe. Jövő=jelen ha így halad minden tovább.


na peace

http://www.youtube.com/watch?v=2AaQ3QCXuW0

2011. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!