Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ötletetek van az "új...

Milyen ötletetek van az "új világrend" ellen?

Figyelt kérdés

Sejtitek, hogy háttérből irányítják a világot. 13 ember, köztük sok bankár, meg média tuljdonos. Akik bizonyos trendekkel, irányzatokkal, médián keresztüli manipulálással,elbutítással, terrorizmus megfélemlítéssel akarját átvenni az uralmat, az egész világ fölött. Robotmunkásokat akarnak, és, nem szeretik aki gondolkodik.


Pénz, hatalom náluk van, mit tehetünk ellenük? Milyen ötletetek van?


Szerintem fontos lenne függetleníteni magunkat a bankoktól, h ne legyünk eladósodva. Kellene egy magyar bank!


De mindenek előtt olyan vezetőkre lenne szükség aki tényleg az ország javát szolgálja, nem vehető meg, nem hazaáruló, aki nem lopja el az adónkat.


Aztán, ha ez megvan, nagyon erős katonai védelem kellene, hogy még kémrepülőkkel se tudjanak ide jönni. gondolom emlékeztek rá, mit mondott simon Perez, h fel akatja vásárolni Magyarországot.


A média borzalamasan nagy hatalom! Kellene egy független média, az emberek adójából, mindenki egyenlő arányban birtokolná, így nem hallgatnának el híreket, felfedezéseket, és a szórakoztatás mellett, legalább 50 % ban építő jellegű dolgokról lenne benne szó, ami a népünket egységbe önti, miután mindenki tudatában van hazai értékeinkkel.És meg akarja azt védeni, v továbbfejleszteni! Olyan tv-re, ami megtanítja az embereket a közös értékeink védelmére! Ami aktiválja, az embereket, tudatosítja bennük, hogy ők is felelősek az ország dolgaiért, és nem csak a politikusoktól várják a megoldást!

sokan fel vannak háborodva, ha nem nézhetik a kedvenc valóság show jukat, csak annak nincsenek tudatában, hogy amigy csupa ilyen jellegű műsor van, eltereli az emberek figyelmét a komolyabb dolgokról, addig se gondolkodik azon.


Atzán az is kellene, hogy a magyar emberek bátrak legyenek, bizzanak az erejükben, abban, ha kimennek az utcára tüntetni, akkor annak lesz pozitív eredménye.


Nem szabad hagyni, hogy lerombolják bennünk azt a képet , h mi erősek vagyunk!


Vigyázni kell a telefonokra, meg a netre is, h ne tudják lehallgatni, mert az információ nagy hatalom, a telefontársaságoknak nyitott könyv az életünk. Az internet is hasonló. Gyanítom, h a netet is korlátozni fogják, az ilyen oldalakat mint ez, pl magas adókkal.

Szóval kellene egy magyar telefon, és internetszolgáltató, aminek nem egy fő a vezetője!


Az oktatásra nagyon oda kéne figyelni! Nem szabadna hagyni, hogy a gyerekeket egész napra bent tartsák az iskolában selejtes oktatással, amit ezután terveznek, hogy a gyerek még véletlenül se gondolkodjon!


Mindezek után, hogy tudjuk a 13 bankár és egyéb emmber célját a világ fölött, meg kell őriznünk hidegvérünket, és el kell kezdeni cselekedni. Háború értelmetlen, taktikával, trükkel, akár az internetes rendszerük lenullázásával. Nagyon fontos, h ne kezdjünk el remegni, mint a kocsonya!


[link]


2011. szept. 7. 22:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
70%

"Aki meg elküldött aludni, meg azt hiszi h üldözési mániám van, az nézzen már utána a dolgoknak!"


Nem nézek utána, és tudod miért? Mert nem érdekel. Van életem ugyanis, vannak barátaim, eljárok szórakozni, van hobbim, stb. Kicsit sajnállak, hogy neked annyira üres az életed, hogy ilyen ostobaságokon kell elmélkedned, hogy most épp 13 bankár, az atyaúristen, Zeusz vagy Kovács Pistike irányítja-e a háttérből a világot.

2011. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
72%
"Nincs érvem te görényszar! Takaroggy kapáni!" Kár, hogy az ilyeneket nem tiltják ki véglegesen.
2011. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%

hagyd, kolopele, az ilyen kis frusztrált gyökerekkel nem érdemes foglalkozni.

veled sem mindig értek egyet, sőt, hogy pontos legyek, igen ritkán értek egyet veled, de a te érveidet legalább érdemes elolvasni, néha elgondokodni rajtuk...

2011. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%
Az is valami. Néhányan már képesek elhinni hogy tulajdonképpen nem akarok rosszat, de ennek bővebb kifejtésére ezidáig csak priviben voltam hajlandó bárkivel. Itt maradnak a tömörebb hozzászólások.
2011. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
89%

Látom, ránk virradt a kultúra napja! :-)


Meg azt is látom, hogy még mindig vannak akik nem értenek egyet az összeesküvés elméletekkel - igazán nem is értem, miért? Hiszen olyan szépen, kerekdeden felépített világ az, mozgalmas, mindig lehet gyűlölni valakit, megvan benne az ellenségkép...


És ti ettől akarjátok megfosztani a hívőket?

(Meddő próbálkozás, nem fog menni... Bár én is mindig befutok a csőbe, legtöbbször nem tudom megállni, hogy beleszóljak. Pedig tudom, hogy teljesen felesleges!)


Pedro

2011. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

tudod, a tömörítésnek van egy igen nagy veszélye...

"a legbonyolultabb problémára is létezik egy egyszerű, mindenki számára érthető- ám hamis válasz..."

2011. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy teljesen hiábavaló bárminemű ellenállás. hiába akadályoznád meg hogy lehallgassák a telefont és a netet, ha van gondolatolvasó gép, nem viccelek. Bármikor kiolvasható bárkinek a gondolata és nehogy azt hidd, hogy ez utópia !


[link]


[link]


Most már kezd bevonulni a tudományos köztudatba is. Azt nem tudni, hogy mennyire igazak ezek a világ elitjével kapcsolatos teóriák, de gyakorlatilag már a gazdagok körében nagy hatalom öszpontosúl, ennek ellenére annyira elszennyezték a környezetet, hogy a világ pusztulásához fog vezetni kb 50-100 éven belül.

2011. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Tudom nandras. De a bővebb kifejtés sem vezet túl sok eredményre, vagy tévedek? Egyébként ha visszaolvasnál úgy egy évvel ezelőtti kérdésekig, fél oldalakat is írtam. Ezért vagyok most ennyire "szeretetreméltó". Szia Pedro!
2011. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

23:23 nak üzenem, ha nem érdekel a téma akkor minek írsz ide be? Előbb győződj meg a dolgokról utána ítélkezz! Lehet h sok volt neked az információ áradat erről, azért reagáltad így le. De amiről írtam annak van alapja, sőt! Attól meghogy behunjuk a szemünket még létezik!

Amúgy meg én nem beszéltem veled ilyen bunkón!

2011. szept. 7. 23:42
 30/38 A kérdező kommentje:
Gondolatolvasó gép??? Behalok! Remélem még gyerekcipőben jár!De azért piszok okosak egyes felfedezők, meg gondolom a számítógép segítségével őrült módon felgyorsult a kutatás, technika.Biztos rengeteg apró munka volt a gépben, mire megalkották!
2011. szept. 7. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!