Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Pataki Atilla...

Mit szóltok Pataki Atilla mondókájához?

Figyelt kérdés
Engem nagyon felidegesitett.Azt gondolná az ember hogy értelmes ember erre fel felvett svájci frankra 45millió Ft-ot és most csodálkozik hogy kifizetett 15millió Ft-ot és hogy még több mint 50 milliót kell vissza fizetni-e és már nem tudja hogy hogy
2011. szept. 4. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
te komolyan azt gondoltad h értelmes ember? xD Bennem soha egy percig nem merült fel :D
2011. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Annyira nem ismerem de eddig amiket olvastam vagy amit videón láttam 1-2 dologról nyilatkozni hát szerintem nem mondott h.lyeségeket
2011. szept. 4. 23:13
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Többen kiabáltak a neten, hogy Patakinak sok vállalkozása, még zálogháza(!?) is van. CSAK VOLT. Elváltak, a volt felesége viszi ezeket a vállalkozásokat tovább és lakik Szentendrén luxusvillában a hegytetőn. Pataki vett egy másik házat, svájci frankos hitelre és ezzel gyűlt meg a baja. Igaza van, hogy ismert emberként kiáll az átvert hitelesekért és átkozza a mohó, nyerészkedő bankokat!
2011. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Akkor végül is a volt felesége kisemmizte?

De hát figyelj azért már 20millió Forintból is lehet szép jó lakást venni

2011. szept. 4. 23:28
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem tökéleteen igaza van, hogy ezt az egész válságot a bankok gerjeszteték csak azért, hogy felverjék az árfolyamokat és csak nekik legyen jó. R*hadjon meg az összes! Azt kellene amit a J*bbik akar, hogy mindenki azon az árfolyamon fizesse, amin felvette, az lenne az igazi segítség, nem ez a sz*r amit a F*desz kitalált, mert ez egy nagy 0!!!!! Ez nem segít!
2011. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Tudod az ember nem tud csak úgy kiszakadni abból a luxusból amiben addig élt. Én sem tudnék. 20 millióért nem kapsz normális házat, csak egy átlagosat. Luxus után ez kiábrándító. Más kérdés, hogy csak az vegyen vagy építsen méreg drága házat, aki nem szorul hitel felvételre, vagy 1000 % - ig biztos abban hogy gond nélkül tudja majd fizetni. Ellenkező esetben jobb ha visszább vesz az igényeiből, még ha nehéz is. Vagy úgy jár, mint Pataki, meg még nagyon sok magyar ember.
2011. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Tudtommal Pataky nagy fideszes. Kedvenc miniszterelnöke meg azt mondta tavaly, hogy megmentik a devizahiteleseket. Akkor most mi a baja?
2011. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Pataki kimondja, amit minden átvert hiteles gondol a bankokról. Ő megteheti, amit a kisemberek nem.
2011. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
A devizahitel szerződésben ott van az árfolyamkockázatnak a lehetősége, a forinthitellel ellentétben. A jobbik hülyesége eleve nem megoldható jogilag, ezt még Vona is nagyon jól tudja, csak most kitalált egy újabb népszerű maszlagot, amit meg akar etetni az eladósodott devizásokkal, hogy választáskor rá szavazzanak majd. Jobban meg kellett volna gondolni ki mennyi hitelt képes elbírni, és az alapján kellett volna felvenni, nem pedig a szomszéd luxus házát túlszárnyalva. A "nulla" forintos új autókról meg már ne is beszéljünk. A Fidesz a lehetőségeihez képest megtesz mindent, amit lehet.
2011. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mi a neve annak az ügyvédnek, aki a műsorban beszélt?
2011. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!