Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez tényleg ennyire jó a...

Ez tényleg ennyire jó a zsidóknak?!

Figyelt kérdés
Mármint az, hogy öregembereket kergetnek a halálba, azzal, hogy 60 évvel ezelőtt állítólagosan elkövetettek valamit a II. világháborúban. Például Képíró Sándornak a tárgyalások előtt kitűnő egészségi állapota volt, csak a tárgyalások vége fele romlott meg így az állapota. El tudom képzelni, hogy most milyen elégedett vigyor van az arcukon. "Végre! Sikerült halálba kergetnünk még egy szegény öregembert!" Nem lehet igaz, hogy már nem lehet őket békében hagyni! Bezzeg a trianoni békeszerződést egyszer sem kellett felül vizsgálni! Az nem fontos! Ez fontos, hogy egy 97 éves öregembert kergessenek a halálba! (Kíváncsi leszek, hogy törölni fogják-e ezt a kérdést!)
2011. szept. 4. 09:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
52%
engem nagyon nem érdekelne meghal e a börtönben vagy se, ő se nagyon gondolt rá amikor ártatlanokat küldött halálba
2011. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%
és kin akarsz elégtételt venni a kommunizmus áldizatain? romániában olyan durva palotaforradalom volt hogy csaucseszkut helyben lelőtték feleségével együtt, sztálin halott rákosi is antropov is! a kommunizmus mozgatórugói rég meghaltak a nácik pedig élnek már aki...
2011. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
De szerinted, ha fél évre lecsukják, az mivel lett volna jobb, az áldozatok hozzátartozóinak? Ha annyira égbekiáltó bűnt követett el akkor miért nem tudták előbb elfogni, és lecsukni? Ennek így már nem volt semmi értelme szerintem.
2011. szept. 4. 09:44
 14/30 A kérdező kommentje:
Csaucseszku meg is érdemelte amit kapott! A feleségéről nem tudok semmit. De sem Sztálin, sem Rákosi nem kivégzés által halt meg. De igazából nem a kommunizmus bosszúállásáról van most szó.
2011. szept. 4. 09:51
 15/30 anonim ***** válasza:
47%
megkapta méltó büntetését
2011. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

" Ja persze az ő tettük nem számít bűnnek..."


de bűnnek számít

Talán kéne egy ilyen központ a kommunisták bűneire is.

2011. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Biztos csak a zsidók miatt halt meg, nem amiatt mert 97 éves volt...ha nem lennének zsidók még 197 évig élt volna.


Másrészt nem a zsidóknak fontos. Ezt is jó lenne végre megtanulni, hogy egy egy tetves jogállam. Vannak törvények.A törvény akkor is vonatkozik rád, ha 97 éves vagy, akkor is ha egy aranyos bácsika vagy.


Add be törvényjavaslatnak, hogy öreg bácsikat nem szabad elítélni semmiért ha nem tetszik hogy így van.

2011. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha a te rokonaidat gyilkolta volna le, te is a börtönbe küldted volna.
2011. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a törvényt kellene módosítani. Évüljenek el a háborús bűnök is mondjuk ötven év alatt. Ha addig nem sikerül elfogniuk valakit akkor utána már mit akarnak? Ötven év elteltével az ember már nem is ugyanaz az ember aki azelőtt volt.
2011. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
56%

"engem nagyon nem érdekelne meghal e a börtönben vagy se, ő se nagyon gondolt rá amikor ártatlanokat küldött halálba"


És honnan veszed, hogy küldött? Még a bíróság is felmentette bizonyítékok híján. Vagy ilyen alapon kivégezhetünk épp téged is, mert én azt állítom, hogy kétéve embereket küldtél a halálba.

2011. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!