Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez tényleg ennyire jó a...

Ez tényleg ennyire jó a zsidóknak?!

Figyelt kérdés
Mármint az, hogy öregembereket kergetnek a halálba, azzal, hogy 60 évvel ezelőtt állítólagosan elkövetettek valamit a II. világháborúban. Például Képíró Sándornak a tárgyalások előtt kitűnő egészségi állapota volt, csak a tárgyalások vége fele romlott meg így az állapota. El tudom képzelni, hogy most milyen elégedett vigyor van az arcukon. "Végre! Sikerült halálba kergetnünk még egy szegény öregembert!" Nem lehet igaz, hogy már nem lehet őket békében hagyni! Bezzeg a trianoni békeszerződést egyszer sem kellett felül vizsgálni! Az nem fontos! Ez fontos, hogy egy 97 éves öregembert kergessenek a halálba! (Kíváncsi leszek, hogy törölni fogják-e ezt a kérdést!)
2011. szept. 4. 09:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy is meghalt volna

Gondolom jó nekik, másképp nem csinálnák, nem?


"Végre! Sikerült halálba kergetnünk még egy szegény öregembert!""


gondolom azokat is sajnálod, akiket meg akkoriban kergettek a halálba Képíróék...

(félreértés ne essék, itt most nem Képíróra gondoltam)

2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Persze, ha el is követte ez az ember ezeket a dolgokat, most az már mivel lett volna jobb, hogy fél évre bezárják a börtönbe?! Nem kellett volna egy picit, mondjuk egy 40-45 évvel előbb elkapni?!
2011. szept. 4. 09:09
 3/30 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van, de az eu is így csinál a szerb háborúsbűnös nagypapikkal
2011. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

"most az már mivel lett volna jobb, hogy fél évre bezárják a börtönbe?! Nem kellett volna egy picit, mondjuk egy 40-45 évvel előbb elkapni?!"


Ezek jogos kérdések, felvetések.

Én sem láttam volna sok értelmét, hisz már nagyon öreg volt, fél lábbal a sírban.

Valóban, még akkor kellett volna ezt az egészet lefolytatni, nem most. már késő.

2011. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 32%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:11"


na azért ők nem 90 évesek és ők bizonyítottan bűnösök!

2011. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%

13 évesen már tudhatnád webhuszár barátom, hogy volt egy olyan dolog hogy vasfüggöny és sándor a függöny azon oldalán volt ahol az arabokat támogatták izraellel szemben.

különben megnézném mennyire lennél elnéző ha valaki lemészárolná a családodat és csak 20 év múlva kapnák el a tettest.

2011. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
13 évesen? Figyelj! A Te 40%-os válaszaiddal bújj el oké? Persze! Jellemző! Felteszek egy ilyen kérdést, mert érdekel ez a dolog, és nem lehetek más, csak webhuszár, netnáci, náci, neonáci, fasiszta, antiszemita, és minden olyan beállítottságú, akik támogatják a tömegmészárlást! Gratulálok!
2011. szept. 4. 09:21
 8/30 anonim ***** válasza:
26%
hát nemtudom ki bizonygatja hogy békén kéne hagyni sanyibát mert csak egy csomó velejéig gonosz zsidót ölt öletett meg
2011. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
És az neked elégtétel lett volna ha elítélik, és bezárják fél évre a börtönbe?! (Azért fél évre, mert fél év után úgy is meghalt volna, vagy előbb.) Nem késtek el egy kicsit? Ha mondom, 40-45 évvel csinálják ezt megértem, de most már ennek mégis mi értelme volt? Ezt magyarázd el nekem légyszíves!
2011. szept. 4. 09:29
 10/30 anonim válasza:
85%

Ami azt illeti nekem is meg sok más a realitás talaján megmaradni akaró embernek kezd kicsit sok lenni, ez az állandó bizonyos népcsoportok által indítványozott koncepciós per...Mondhatom koncepciósnak mert bizonyíték nuku. De érdekes módon azokkal akik szintén ennyi idősek csak épp a magyarokat irtották előszeretettel, azokat nem, hogy nem ítélték el, de még lényegre törő tárgyalás sem volt. Pl: Biszku?? Érdekes, hogy hallgatnak mostanában róla. Bár azért megvan itt az egyensúly kérem szépen...Ha a komcsik, zsidók, vagy egyéb NEM magyar származású emberek ölnek,nyomorítanak embereket akkor semmi gáz. Számoljuk össze és valós adatok alapján, mégis melyik eszme nevében öltek meg több embert? Kommunisták? Nácik? Elég csak annyit hasonlítás képen, hogy Sztálin elvtárs pl az országa terményének vagy 70%-át kivitte külföldre mert, hogy jól él a nép. Na ja a másik fele az országnak meg éhen halt.


Az eredeti kérdésre visszatérve, nem tűnik fel az idő senkinek? Még ha bűnös is volt Képíró Sándor, több mint 40 év elteltével keresik őt meg? Ez az egész színjáték egyre ment ki:Efrájim Zuroff meg kellett tartsa a hatalmát és ehhez ez kellett.


Semmi más lényege nem volt.


u.i.: Azokat miért nem keresik, akik kb Biszkuval egy idősek és még élnek, valamint ott szerepelnek a Terror Háza múzeum falán mint bűnösök. Ja persze az ő tettük nem számít bűnnek...

2011. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!