Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez most megint mire jó a...

Ez most megint mire jó a zsidóknak?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát akkor most egy világ másik végén levő bíróság fog dönteni arról, hogy kell-e fizetnie egy már amúgy is mindenért kárpótoltatott országnak több százmillió dollár kártérítést egy ilyen nevetséges lábakon álló, tisztán csak haszonszerzés céljából indított per miatt?

Még ha nem is nyerik meg ezt a pert, de ez már akkor is egy tipikus rájuk valló pofátlanság, hogy képesek tönkretenni 97 éves öregember életét, vagy épp tennék ezt örömmel egy egész országgal 70 évvel ezelőtt ért atrocitások miatt. Erre semelyik másik nép nem képes, csak ők. Ha meg nyernének, akkor honnan ilyen biztosak benne, hogy nem lenne egy-két szava társaikhoz pár embernek ebben az országban?


2011. júl. 19. 09:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%

nem is értem, miért van még mindig antiszemitizmus.


NA EZÉRT. mert pofátlanok és bosszűállók. értem én hogy ki akarták őket írtani, de láttunk pl Kijevi Holodomor Kutató Intézetet, meg az éhínséget vizsgáló bizottságokat? na?

2011. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
35%
Nem veszitek észre, hogy ezek nem zsidók, hanem rablók?! Könnyen lehet, hogy nem is zsidó származásúak, csak annak hazudják magukat. Elszedik a pénzt, jól megcsapolják és az is lehet, hogy a valódi zsidó áldozatoknak/családjuknak nem is jut belőle! Aztán röhögnek a markukba, amikor arról hallanak hogy itt Magyarországon az olyan propaganda oldalak, mint a fent linkelt, az antiszemitizmust hirdeti. Persze, még a közszolgálati TV-ben is úgy mondják be, hogy az átlag tájékozatlan ember arra asszociáljon, amit a kedves kuruc.info is hirdet.
2011. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
Jóérzésű ember erősen rühelli Hitlert azért, amiért csak részben tette meg azt, amivel vádolják.
2011. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
34%

szánalmas szemét:)


a kurucinfo egy langymeleg vicclap:)


afféle felturbózott ludasmatyi

2011. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
21%

minek kell ezt szembeállítani a holodomorral?


azt is genny@ládák okozták...


és???


következik ebből valami


számomra csak ennyi:


nemzetiszocializmus = kommunizmus


az egyik 19 a másik egy híján 20...

2011. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%

ja és a genny@láda klubba nyugodtan be lehet még rakni Maot vagy Pol Potot


de a lista nagyon hosszú...

2011. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%
és mégis csak a Holokauszt folyik a csapból is...
2011. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy gátlástalan érzéketlen népség. Őket sosem érdekelte a mások sorsa. Csak is a pénzük a fontos. És őket azért nem kéne beperelni, hogy országokat tesznek tönkre? Gyerekeket erőszakoltak annó, pedofíliát terjeszti, homoszexualitást terjesztik meg stb.


Egyszerűen kiakadok ezektől.

Csak az a baj hogy sok tanulatlan magyar nem tudja mi az hogy zsidó.


Egy egyetemet végző 28 jogász lány szavait idézem: ÉN KÉREM SZÉPEN NEM ÉRTEM MIÉRT NEM SZERETITEK A ZSIDÓKAT?! PEDIG EGY SZÉP KULTÚRÁVAL RENDELKEZŐ KEDVES NÉP. SZEGÉNYEK SZENVEDTEK A HÁBORÚBAN ÉS MEG IS ÉRTEM ŐKET. ÉN SZERETEM ŐKET MERT JÓ NÉP ÉS JÓ KERESKEDŐ.

2011. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
4.: most ne azt kommentáld, hogy szerinted mi a kurucinfo, mert ezt a hírt nem ők rázták ki a kisujjukból. Persze ilyenkor a magadfélék mindig csak ezzel tudnak jönni, hogy hú a kurucinfo.. Itt olvastam, ezért linkeltem onnan.
2011. júl. 19. 10:36
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Jó, akkor úgy értelmezd a válaszomat, hogy nincs benne a kuruc.info.
2011. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!