Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Már megint Geréb Ágnes? Meddig?

Már megint Geréb Ágnes? Meddig?

Figyelt kérdés

Hányszor kell egy bűncselekményt elkövetni ahhoz, hogy végre letartóztassák?

Tudtommal már el van tiltva!


2010. okt. 6. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Letartóztatták de az igazságszolgáltatásnak kellett volna már rég börtönbe küldeni.
2010. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Akkor most szépen olvasd is el a híreket az esetről, mielőtt kommentálsz. Nem szülni ment oda a kismama, egy tanácsadás volt ott, csak ideje korán spontán elindult a szülés. Ez akár otthon is előfordulhatott volna, mázlija volt a kismamának, hogy voltak a közelben emberek, akik hívták a mentőket, és voltak köztük szakképzettek is, akik addig is, amíg kiértek a mentők, megtették, amit kell.
2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

hány kismamának tartott pisztolyt a fejéhez a komámasszony, hogy ne kórházba szüljön?

én se vagyok otthonszülés párti egyáltalán, de szerintem a felelősség azé, aki úgy dönt, hogy úgy szül, nem azé, aki asszisztál hozzá.

2010. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

"voltak köztük szakképzettek is, akik addig is, amíg kiértek a mentők, megtették, amit kell."


Egy fenét voltak szakképzettek! A mentők élesztették újra a csecsemőt!

2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
bennem is felmerült, hogy nagyobb (de legalább ugynakkora) felelősségük van azoknak a kismamáknak, akik felvállalják a kockázatot, mint geréb ágnesnek (persze, azon is csodálkozom, hogy ezt a káros nőszemélyt egyáltalán kismamák közelébe engedik...)
2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de én is unom már Ágnest is, meg a témát is.
2010. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 21:11-nek!

Nekem is vannak gyerekeim, sőt, unokáim is vannak!

Egy szülés nem zajlik le hipp-hopp! (sajnos! az első gyermekünk születésénél 3 óra volt a vajúdás (meg vagy 2 doboz cigi:) )

Ha csak egy órán keresztül vajúdik a kismama, ha bírja erővel, gyalog is a kórházba ért volna, nemhogy a mentők őhozzá! De ez a szülés, annak ellenére, hogy veszélyeztetett terhes volt a kismama, úgy volt tervezve, hogy G.Á.-nél fog szülni! Hiába, a pénz nagy úr!

Baráti körben beszélgettünk erről ma este, az egyik barátom epésen megjegyezte:

-Hiába tiltanák be a prostitúciót, amíg megfizetik, lesznek qrvák is!

2010. okt. 6. 21:35
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

"Egy fenét voltak szakképzettek! A mentők élesztették újra a csecsemőt!"


Az, hogy a gyereket újra kell éleszteni, az koraszülésnél előfordul, kórházban is simán. Mivel nem szülésre készültek, ezért ilyen helyzetre szükséges műszerek nem voltak a helyszínen, csak a mentőben.


Ebben az esetben semmi törvénytelen, vagy akár kifogásolható nem volt, hiszen senki nem is számított rá, hogy ott hirtelen megindul egy szülés. Fordult már ilyen elő más helyeken is, ott érdekes módon nem mentek rögtön a kommandósok letartóztatni..

2010. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Én meg azon csodálkozom, hogy még mindíg van olyan nő, aki megbízik ebben a kuruzslóban! Hiszen nem ez az első esete! És akkor még azért tüntetnek, hogy ne kapjon büntetést. Megáll az ember esze.

Amúgy meg rég börtönben kéne legyen...

2010. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

"De ez a szülés, annak ellenére, hogy veszélyeztetett terhes volt a kismama, úgy volt tervezve, hogy G.Á.-nél fog szülni"


Az, hogy hogy volt eltervezve, az teljesen lényegtelen az eset szempontjából, mert ez nem volt a terv része. Ha már a betervezett otthonszülésnél alakul valami rosszul, az más, ott lehet a felelősség kérdéséről beszélni, hogy elkerülhető volt-e vagy sem. Na de itt messze nem erről volt szó.


Nem tudom hány olyan cikket olvastam már, hogy hirtelen úgy indult meg a szülés, hogy nem hogy gyalog nem tudott bemenni a kismama, hanem helyben kellett levezetni a szülést a helyszínen lévők segítségével. Rengeteg ilyen történet van.

2010. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!