Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez? Egész nap...

Mit szólsz ehhez? Egész nap az iskolában?

Figyelt kérdés

[link]


Szülők, tanárok vagy a tanulók véleményére is kiváncsi vagyok. Ki mit szól hozzá?


2011. szept. 3. 14:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
És az mondjuk hogy tudná ezt megoldani, aki sportol? Én már általánosban is sportoltam versenyszerűen, de egy ilyen suli mellett feladhattam volna a sportpályafutásomat...
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a Hoffmann Rózsát egyszer helyreteszik az biztos....szerintem még iskolapadba sem ült sose.

Kezdődik a tanítás 8-kor (van ahol fél 8) és fejeződjön be 6-kor.....a gyerek 8 órát gürizik az iskolába, utána menjen haza és még tanuljon is holnapra. És akkor mikor lehet gyerek?? Játék, közös program, szórakozás nincs mert a suliba kell dögleni délután is.

A tanárok a hátuk közepére sem kívánják azt hogy délután is még dolgozzanak ugyanennyi pénzért.

Ez olyan mint az érettségi. Azt is szinte minden évbe megújítják, persze a gyerekkel szúrnak ki. A délutáni tanításhoz visszatérve úgy látszik elfelejtették hogy vannak vidékiek és hogy a busz nem jár félpercenként.


Tömören : Hoffmann Rózsa egy idióta.....

2011. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Két nagyon jó válasz van, ami első kézből már nálam is megfogalmazódott. 1. Úgysem lesz belőle semmi.2. Mikor fognak tanulni a következő napra ? 3. Továbbá már rég nem a mi diákjaink a legokosabbak, meg kinek a mérőpontjai alapján ? 4. Miért pont nem a tanítás tudományának nem kell a fejlődést követnie, hiszen pont a fidesz fogalmazta meg, hogy a változások világát éljük és pl pont a pedagógusok azok, akik konzervatívan gondolkoznak ! Természetesen mindenki a kényelem világát szeretné élni, de ez a világ már rég nem az a világ és senkit nem szeretnék megsérteni, de nekünk könnyen odavágják, hogy lehet máshová menni, pedig nem csak a pedagógus rendelkezik diplomával. Hogy hogyan lesz megoldva HASZNOSAN a gyerekek egész napos elfoglaltsága úgy, hogy az ne forduljon át ellenszegülésbe vagy konfrontációvá ne váljon !? A pedagógusok bizonyos százaléka már most is ugy vélekedik, hogy a tűréshatáson vannak , mivel a gyerekek egy része kezelhetetlenné vált. Hogyan fognak erre felkészülni hiszen ők mondják, hogy a stressz tűrését bizonyos tréninggel lehet kezelni.
2011. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sem lesz belőle semmi. Ennek a Hoffmannak csak a szája jár, értelmes dolog még nem hagyta el a képét, de eddig minden hülyeségét elvetették. Az alapötlet nem rossz, de természetesen nem szabad délutánra becsűrni fizikaórákat, hanem kreatív dolgokkal, sporttal foglalkozzanak, és max csak alsóban.

Viszont abban mindenkinek igazat adok, hogy a gyereknek tanulnia is kell valamikor,felkészülni a másik napra ezért is írtam, hogy ez csak alsóban működne, mert ott még nem olyan vészes a tanulás, de később szerencsétlen diáknak nem lesz egyáltalán szabadideje...

Még valami: jöhetne már valami merénylő és csinálhatna már valamit ezzel a Rózsa bokorral, mert terjed, mint a pestis és eléggé szúrja a szemem, hiszen tudjuk: nincsen Rózsa tövis nélkül.

2011. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az index szept.7-i számát elolvasva már egész másként látom a kérdést és annak elolvasása után javasolnám a válaszadást.
2011. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a gyerekeket a magolásra tanítják és nem az értelmes gondolkodásra
2011. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
Bízom benne hogy ezek nem fognak majd vonatkozni a magán iskolákra, a két nagyobbik fiam odajár, a másik kettő még csak ovis, igaz, az is magán. Így is leterheltek a gyerekek, szinte elmegy a gyerekkoruk, persze a másik meg az hogy sokan nem a tanulást választják odahaza sem, úgyhogy ki tudja hogy sül majd el.
2011. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!