Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szociknak mi a gondja a...

A szociknak mi a gondja a 2/3-os többséggel?

Figyelt kérdés

Ha egy focicsapat (vagy angol felsőházi tagok) vezetőt akarnak választani és az egyiket nagy többséggel megválasszák, akkor az demokrácia vagy diktatúra ? Mondhatja, aki a második helyre szorult, hogy ez nem fair ?

Hogy-hogy nem érti meg a vesztes, hogy egy becsületes és törvényes megmérettetésben lett második ? Hogy-hogy nem érti meg az MSZP, hogy mint párt nem kell az embereknek ? Az emberek utálkozva hessegetik el, mint egy lódarazsat, mégis ott dong.


2011. aug. 30. 15:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%

Egyedül az a bajuk,h nem ők vannak a Fidesz helyén.

Azért vannak még jelen,mert féltik a zsebüket,és rengeteg konzervatív, szinte kommunista szerencsétlen senkiházi,van még jelen ma is a közéletben,ráadásul fontos tisztségeket is töltenek be.(oktatásügyön nagyon érezhető azt mondják)

Amúgy én sem értem,ami már egyszer megbukott mi az anyámnak próbálkozik újra? Kisebbnek nagy naívan azt hittem,hogy az ember azért megy politikusnak mert szeretné fejleszteni az országot,a juttatások másodlagosak.Hát a nagy lfszt.

Az Mszp télleg mostmár felszívódhatna(Nem nevet cserélne),mert csinált a kommunizmus elég nagy sz*rt az elmúlt évtizedek alatt. A Fidesszel kapcsolatban pedig először van 2/3 ad legalább használják ki rendesen.Nem tudom mit vártok amúgy... szarból nem lehet várat építeni,valahonnan el kell venni és befektetni valamibe,h legyen.(Naívan még remélem h erről van szó :)) )

2011. aug. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az MSZP addig nem fog felszívódni, amíg vannak nyugdíjasok.. :D
2011. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!