Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tiszta szánalom?

Nem tiszta szánalom?

Figyelt kérdés
Most volt egy riport megint a cigányokról a TV2-n és tökre felbaszták az agyam hogy csóró cigok igy úgy meg segíteni kell nekik stb azt közben az összes t.tven öt virít a tetoválás (van amelyiknek az egész testén) és 8 gyerekük van.És akkor mutatják a kérót és ott virít mindegyik házon a DIGI TV parabolája és a lakásokban is TV van (ami elfogadható lenne a földi digitális adással) meg hatalmas hifi stb.És akkor csóró h.lyével felolvastatnak mikor olvasni sem tud meg rappelgetni próbálnak de valahogy ehhez sincs semmi érzékük (mint semmi máshoz).Hát ezek tényleg nem érzik hogy saját magukat égetik?
2011. aug. 28. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Hát az biztos hogy jól élnénk ha csak annak a felét kapnánk amit ök."


Mennyit kapnak?



"De ezek rettenetesen undorítanak főleg hogy minden héten ezeket a putris,t.tves cigányokat ajnározzák"


Nem tűnt még fel, hogy a TV2 egy profitorientált vállalkozás? Azt mutatják, amivel növelni tudják a nézőszámot. Azzal tudják növelni a nézőszámot, ami heves reakciókat vált ki belőletek.

2011. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Százezreket per hó! Van cigány ismerősöm (az a munkás fajta) és vagyunk annyira jóban, hogy rákérdezek (megismétlem, nem az a "mély szegényes", és csak 3 gyereke van, tisztességesek) De annyit mondhatok, hogy csak úgy havi több mint 150E (mellette eljárnak dolgozni)
2011. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Én a Napló 2. felét már nem néztem, mert az 1. részben is agyf@szt kaptam attól, amikor a nyírmihálydi polgármester mondta, hogy tud olyan 4 gyerekes családról, akik havi 196ezret kapnak, úgy hogy még a házból sem kell kimozdulni, mert a postás házhoz viszi. És külön kiemelte, hogy mindezt papírokkal is alá tudja támasztani!!!
2011. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem valami olyasmit mondtak, hogy 400-an élnek 13 házban? Csak fél füllel hallottam, de erre kaptam fel a fejem.
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ma 20:31


Milyen jogcímeken kapja?

2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
a tetoválások sok esetben lehetnek börtön tetkók is. csak érdekességképp említem.
2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én is láttam a múltkor valami ilyet,de el is kapcsoltam.Az meg az rtl-en volt,és mondta ott valami képviselőjük (nem tudott mást kiemelni), hogy számukra fontos a család,a család nagyon fontos,a legfontosabb a család és ezt mondta el,de elkapcsoltam a francba.
2011. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A tetoválás hagyján, de az a sok aranyfuksz?
2011. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%

igen az arany engem is idegesít, de belegondolva, ezek simán lehetnek ilyen gagyi arany cuccok is. nem elképzelhetetlen.


persze nem védem őket, engem is idegesít, hogy elég gyakori, hogy a mercédeszes meg bmw-s emberkék mind cigányok.

2011. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

20:33

De, azt mondták. Én is csak néztem. Önkénteseket max azért kéne odaküldeni (mert erre buzdítottak nagy lelkesen), hogy felvilágosítsák őket a fogamzásgátlásról, vagy valami...

2011. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!