Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még Magyarországnak jövője?

Van még Magyarországnak jövője?

Figyelt kérdés

Most kezdtem, az egyetemet, de szüleim már most azt mondják, hogy amint tehetem menjek külföldre, mert itt ákármi történik akárki kormányoz, jobb nem lesz.

Szerintetek is így van?


2011. aug. 28. 19:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
41%

injekcióadag emgvolt mára? :)

persze hogy van. mivel MI, ÁLLAMPOLGÁROK tesszük azzá, ami. ha hagyjuk elrohadni, hát tessék.

2011. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
55%
Csak a Fideszt és az MSZP-t kell elűzni. Elvileg még mezőgazdasági nagyhatalom is lehetnénk ha nem ilyen emberek kormányoznának.
2011. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Én szivem szerint szeretnék itt maradni, de mindenhonnan azt hallom, hogy csak roszabb lehet, jobb nem. Ezt pedig mindenki azzal indokolja, hogy egymásnak vagyunk farkasai.
2011. aug. 28. 19:52
 4/56 anonim ***** válasza:
57%

"amint tehetem menjek külföldre"


ez aztán a hazafi hozzáállás!


Megmondjam minek néznek téged külföldön?

értelmi fogyatékos, olcsón kiszipolyozható munkásnak, előléptetési gondok nélkül!


itthon legalább van esélyed emberként élni abban a környezetben, és KULTÚRÁBAN, amiben felnőttél.

2011. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim válasza:
79%

Ah, mennyi "hazafi", de fogadjunk ti sem tesztek semmi meghatározót, azon kívül, hogy dolgoztok vagy tanultok. Szerintem nem kell leugatni a kérdezőt, nem mindenki nő fel rózsaszín ködben, selyemszalaggal és egy audi társaságában. Való igaz, hogy külföldön sokat keresnek, és ha valakinek megadódik a lehetőség, nyugodtan menjen el, mert itthon nem sok munkalehetőség van. Lásd: diplomás utcaseprők. Hát én nem azért akarok 5 évet tanulni, hogy utcát seperjek, anélkül menne.


Egyébként meg Magyarországnak van jövője, csak kérdés, hogy milyen...

2011. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
88%

20:01


"ti sem tesztek semmi meghatározót, azon kívül, hogy dolgoztok vagy tanultok."


Dolgozni és tanulni a "legmeghatározóbb" dolog. Miért, mit képzeltél, mit kellene munka és tanulás helyett csinálni? Jobbik-gyűléseken csápolni? Azért Angliában sem fizetnek meg.

2011. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lenne jövője? Lesz itt jobb élet. Csak előbb nagytakarítást kell végezni az országban.
2011. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
71%

"Ah, mennyi "hazafi", de fogadjunk ti sem tesztek semmi meghatározót, azon kívül, hogy dolgoztok vagy tanultok."


Az nem elég? Ha csak a csikkeket összeszedem a buszmegállóban már tettem valamit az országért.

2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
74%
Megértem, hogy itt szeretnél maradni, ahol felnőttél, de ez az oldal a legrosszabb az ilyen témák megvitatására, mivel itt mindenki tisztában van vele, hogy Magyarországon a legjobb az élet mindenki számára, és aki esetleg nem kíván nyakig lenni a szarban, és inkább elmegy külföldre, ahol többet kap a munkájáért, az egy büdös hazaáruló. Én a helyedben szerintem tuti megpróbálnám külföldet.
2011. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 Problem2 ***** válasza:
69%

Természetesen van Magyarországnak jövője.Sőt az az érzésem ,hogy most kezdődnek el azok a folyamatok amelyek megváltoztatják az ország jövőjét és helyesebb útra tér az ország.Jah és nem a fidesz politikájára gondoltam...:)

Amúgy meg az lenne a legjobb hozzáállás ,ha itthon maradnál és pozitívan gondolkodnál.Sokkal jobb lenne ha az országban szinte mindenki pozitívan gondolkodna ,még ha rosszul is él ,hiszen az emberi gondolatok "teremteni" tudnak és ha mindenki pozitívan gondolkodna...Jó világ lenne itt:D

Úgyhogy semmi csüggedés!Csak pozitívan!:)

Szinte biztos vagyok ,hogy 5-10 év múlva véget ér Magyarország vesszőfutása!

2011. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!