Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a fidesz tényleg...

Szerintetek a fidesz tényleg elveheti a pótlékokat?

Figyelt kérdés

A férjem is és én is az egészségügyben dolgozunk. Kettőnk fizetése nem éri el a 200 ezret, van nem kevés hitelünk stb.

A férjem mentőtiszt, én E kategóriás ápolónő. 3 műszakban dolgozunk. Mégis hogy fogunk megélni ha nem lesz délutáni pótlék, és az éjszakait is le akarják minimalizálni? Szó szerint nem tudunk a gyerekeinknek ételt adni!!! Szerintetek olyan kegyetlenek hogy ezt tényleg megteszik? Van fogalmuk arról hány családot sodornak így az éhínség felé? Miért a legszegényebb réteg szív már megint? Az biztos hogy a magyar egészségügy ezzel a lépéssel össze fog omlani!


2011. aug. 21. 14:32
1 2 3 4
 31/40 son of satan ***** válasza:
6%
"csak egy hülye bunkó (lehet hogy rokonod...)" Ezek után nem tudom, miért csodálkozol azon, hogy nem tartalak semmire. Annak a két kedves nővérnek 3!!!!!!!!!! betegre kellett volna figyelniük azon az éjszakán, de inkább a cigizést meg az sms - ezést tartották előbbre valónak. Nem érdekel, hogy 8 százalékot estem emiatt a válaszom miatt, az életben ugyanilyen kemény vagyok, ezért sem kell a megélhetésem miatt aggódnom mint neked. A magán klinikákon meg valóban a pénz dominál, de szerinted a normál kórházakban nem? Amikor normál kórházban voltam is odanyomtam az orvosnak minimum százezret, a magán klinikákon mindössze annyi a különbség hogy fix árak vannak, és nem dobják ki a rendelésről a beteget. Amikor nagyon sürgős volt bemennem az ügyeletre, az orvos félvállról rám nézett, és közölte, hogy bár hirtelen jött a fül dugulásom, de holnap jöjjek be időpontot kérni, és majd kimossák. Egy százas a zsebbe, orvos mosolyog, és 10 másodperc alatt keresett ennyi pénzt. A vége happy, neki jó éjszakája volt, én meg újra rendesen hallottam. Másnap tárgyalásom volt, érdekes lett volna ha nem hallok. Vagyis semmi különbség nincs orvos és orvos között, akinek van pénze, az meggyógyul, akinek nincs, az ottmarad. A rokonom sajnos nem volt gazdag mint én, és olyan hirtelen vitték be, hogy nem is tudtam róla, meg itthon sem voltam éppen. Különben odalöktem volna a nővéreknek egy százast, hogy mind a négy szemük rajta legyen. Akkor talán még most is élne. Egyébként már nem dolgoznak mint nővérek, túl jó kapcsolataim vannak ahhoz, hogy simán félreállíthattam őket. Az ajánlólevelük alapján maximum utcát söpörhetnek a közeljövőben.
2011. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Egyébként az 59%os válaszoló szerintem kamus.Kicsit álomvilágban él.

Tudjátok az okos azzal sem dicsekedik amije van,a buta azzal is,amije nincs.

2011. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 son of satan ***** válasza:
Úgysem tudja senki hogy ki vagyok, akkor miért hazudnék? Minden igaz amiket leírtam, ha valaki nem hiszi, az nem az én bajom.
2011. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Ó te szegény, csak sajnálni tudlak. Biztos vagyok benne hogy se rendes családod nincs, se egy igaz barátod! Ezzel a nagyzolós dumával meg aztán pláne. Persze csak úgy kirúgattad őket mi? Na ne nézz már hülyének! Csak nem te vagy a miniszterelnök? Ó bocsi Viktor bá! Az már bizos hogy jól lejárattad magad ezekkel a hozzászólásokkal, úgyhogy a jövőben húzzad meg magadat! Menjél haza és számolgassad a sok pénzedet! Majd fogsz te még koppanni az életben hapsikám!
2011. aug. 24. 13:33
 35/40 son of satan ***** válasza:
35%
Nem hinném hogy valaha is koppanni fognék, tudod az én egy havi keresetem több mint a te egész évid. Van két kisgyerekem, 40 éves vagyok, és kizárólag normális barátaim vannak, és a végzettségemet tekintve is feljebb vagyok nálad. Jól tennéd ha nem ítélkeznél látatlanból, egyébként meg valóban kirúgattam őket, ugyan nem vagyok Orbán Viktor, viszont a polgármester történetesen a bátyám, a kórház meg ugye az önkormányzaté. Gondolom, így már érthetőbb egy kicsit.
2011. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
74%

Tisztelt kolopele!

Örömmel látom hogy vannak a Fidesznek lépései, amikkel nem ért egyet, ugyanakkor sajnálom a naivitásáért, hogy bízik a Fidesz józan ítélőképességében-ami nincs. Egy gazdag ember, sohasem értheti meg, milyen szegénynek lenni, de szívből remélem hogy egy napon a keményen dolgozó szegények összefognak, és elveszik az őket sanyargató gazdagoktól, az őket megillető javakat. Jövőre újabb megszorítások? Hát persze, pótolni kell a 150 milliárd veszteséget a MOL paketten, meg már nincs mit ellopni!

2011. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
75%
Ha rám céloztál ezzel a sanyargató gazdag szöveggel, akkor tudhatnád hogy pont én vagyok aki nem hogy sanyargatná, hanem jómódú emberekké teszi a dolgozóit. És tudod ez mögött nagy tudás és kemény munka van, csak ezt ugye itt nem látja senki. Lassan 50 évesen azért tudom mit beszélek. El kellene már felejteni az ilyen sületlenségeket hogy aki gazdag az nem dolgozik, aki szegény az meg igen. Kicsit furcsa meglátás. Igen, vannak olyan lépései most a Fidesznek amik számomra is érthetetlenek, még ha felőlem azt is csinálhatnának amit akarnak, vegyesvállalat révén felőlem bármelyik párt is kormányozhatna, akkor sem tudnának mit kezdeni velünk, viszont ha az átlag embereket nézem például a munka törvénykönyv tervezett módosítása nagyon ellenük van most. Lesz olyan vezető aki ezt biztos ki is használja majd, de az nem én leszek. Engem kár szapulni, nem én vagyok az aki miatt küszködik az ország jó része. son of satan, téged viszont nehéz volna jelzőkkel illetnem, mondjuk én örülök hogy gazdag ember vagy, az lenne jó ha sokan volnánk így, de ez a stílusod amit itt előadtál, az nagyon durva. Nem minden ápolónő egyforma, és nem tudhatod hogy a kérdező éppen hova tartozik. Egyébként neked, tisztelt kérdező sem kellene ilyen hangnemben válaszolnod vissza, mert akkor ugyanolyan leszel mint a sátán fia. Jobb hagyni az ilyen durva stílusú embereket, valószínű hogy mély nyomot hagyott benne a rokona elvesztése, és belebotlott ebbe a témájú kérdésbe. Máshol is találkoztam már pár hozzászólásával, soha nem volt még ilyen. Persze nem védeni akarom, csak megjegyeztem.
2011. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Igen kolopele igazad van, tényleg durva voltam én is, de szerintem érthető, és persze ez a sátán fiának szól. Hozzád pedig sátán fia csak egy megjegyzésem van:"pseudologia phantastica"! Tudod a szakmámból kifolyólag-amit megjegyzem nagyon jól végzem-rengeteg olyan emberrel találkoztam mint te, és ha utánanézel ez mit is jelent, tuti magadra ismersz! Éppen azért mondhatsz magadról bármit, mert itt senki nem ismer! Jobb is. Ilyen emberek nálunk a pszichiátrián fekszenek...És mivel jól jellemeztelek, tudom hogy nem tudod elviselni hogy ne a tiéd legyen az utólsó szó, ezért kiváncsian várom a reagálást! De én erre már nem válaszolok! Élj boldogan!
2011. aug. 26. 10:24
 39/40 anonim ***** válasza:

Tisztelt kolopele!

Nem minden roma lop, csak a 75%-ezért nem utálom a romákat, a tolvajokat utálom! Nem minden gazdag lesz becstelenül gazdag, csak a 80%-ezért nem utálom a gazdagokat, csak aki becstelenül gazdagszik meg-örülök, hogy Ön nem ide tartozik. De! A Fidesz szétlopja az országot, az adófizetők pénzét. Lám, a Dunántúlon az útépítések 20%-al többe kerülnek, mert 200 km-ről Orbán apuci bányájából viszik az anyagot ahelyett, hogy az onnét 5-10 km-re lévő bányákból fedeznék a szükséges nyersanyagot. A mi pénzünket lopják, herdálják el! A plusz környezetszennyezésről már nem is beszélve! Na ez az, amit csak a buta embereknek lehet beadagolni, hogy így szép és jó. Soroljam még? Aki pedig ilyen embereket támogat a szavazataival, az maga is ilyen, vagy hülye mint a . . . . és nem látja, mi folyik itt. . .

2011. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
27%
Látod, az elején még azt mondod hogy jó hogy én más vagyok, a végén meg csak beszólsz hogy aki azért nagyrészt még mindig a Fideszt támogatja, az szintén tolvaj. Kicsit ellentmondásban vagy önmagaddal. De ezt nem hiszen hogy itt kellene megbeszélnünk, ha gondolod, írok majd neked privit. Ott nyugodtabban válthatunk eszmecserét.
2011. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!