Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a fidesz tényleg...

Szerintetek a fidesz tényleg elveheti a pótlékokat?

Figyelt kérdés

A férjem is és én is az egészségügyben dolgozunk. Kettőnk fizetése nem éri el a 200 ezret, van nem kevés hitelünk stb.

A férjem mentőtiszt, én E kategóriás ápolónő. 3 műszakban dolgozunk. Mégis hogy fogunk megélni ha nem lesz délutáni pótlék, és az éjszakait is le akarják minimalizálni? Szó szerint nem tudunk a gyerekeinknek ételt adni!!! Szerintetek olyan kegyetlenek hogy ezt tényleg megteszik? Van fogalmuk arról hány családot sodornak így az éhínség felé? Miért a legszegényebb réteg szív már megint? Az biztos hogy a magyar egészségügy ezzel a lépéssel össze fog omlani!


2011. aug. 21. 14:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:09


Megint én. Mellesleg szerintem megérdemli az ország a nyomorát! Megérdemli, mert 2/3-ot adott egy pártnak. SOHA de SOHA nem adnék még az én általam preferált pártnak sem 2/3-ot, mert az már diktatúra!!!!

2011. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Elvehetik, 2/3-os többséget kaptak.

Ugyan nem erre kapták... de ezt most már nem kérheted számon rajtuk. Nézz utána a "felelőtlenség" és "sérthetetlenség" kifejezéseknek: ez most az ő jogállásuk.

Csak akkor van gond, ha a jog már esetleg nem működik az országban. Ha tényleg elveszik a pótlékokat - akkor ez előfordulhat. A fizetésből már sok helyen nem lehet megélni.

2011. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtehetik, és meg is teszik. Hogy miért? Mert az országot nem csak a Fidesz irányítja, hanem az őket támogató oligarchák (nagytőkések) is, rajtuk keresztül. Az ő érdekeik alapján formálódik az ország. A kisember meg dolgozzon keményen, éhbérért.
2011. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%

Erről az jut eszembe, hogy januárban még "poénkodtak" a rezidens ismerősök, hogy ügyelet helyett (amit elvileg önállóan nem is végezhetnének, de ez egy másik történet) inkább mennek havat lapátolni, mert az többet fizet...


Csak aztán ne csodálkozzon senki sem, ha odajutunk, hogy pl. kedden, csütörtökön és vasárnap esténként senki se kapjon infarktust, vakbélgyulladást és ne karambolozzon, mert akkor nem lesz senki sem a kórházban.

2011. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:36


Én nem fogok csodálkozni. Bár nekem semmi közöm sincs az egészségügyhöz, de nagyon is támogatom az egészségügyi dolgozókat!!! Támogatom azt is, amit az orvosok csinálnak, h letétbe helyezték a felmondásukat. Az egészségügyi dolgozókat áldani kellene a munkájukért, hatalmas tisztelettel kellene bánni velük, és megfelelő fizetéssel jutalmazni a munkájukat, hiszen emberi életet mentenek!!!

2011. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:36


Azóta ez nem vicc, hanem tény, keress rá a hírekben, mennyi fizetésért és milyen feltételekkel vettek fel pár utcaseprőt, amihez elég a 8általános, de tulajdonképp az, ha valaki élve született, és elbírja a lapátnyelet.


Kicsit hül.yén jön ki, hogy tanulj jól, tanulj sokat, fiam, különben nem tudsz megélni... tényleg akinek lánya van, hagyja hadd csináljon, amit akar, ha jól tud szo.pni, többet fog keresni, sőt akár celeb is lehet.

2011. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos ahogy a magánnyugdíjhoz hozzányúltak /lenyúltak/, úgy elvehetik a a pótlékokat. Kérdés: hagyjuk-?


Rég volt már sztrájk, Emberek!!!

2011. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h Mo.on még ahhoz is hülyék az emberek, h egy igazi sztrájkot összehozzanak. A magyar hihetetlen birka nép, mondom ezt mind ostorozó hazaszeretettel. Pedig azt kellene csinálni, egy hatalmas általános sztrájkot (már persze, ha valóban komolyan el akarják venni a pótlékokat).
2011. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
25%
EGyetértek.
2011. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségügy átszervezésével a Fidesz üzenete (Lázár után szabadon), hogy nekik elég lesz 7 millió magyar magyar, a többit behozzák Erdélyből, Ukrajnából és a Szerbektől. Ezekből fog kialakulni a 20 év bebetonozásra elegendő szavazó tábor. Mi akik itt élünk kis Magyarországon, már le vagyunk írva (sz.rva).


Kedves kérdező, ha ilyen jók vagytok a szakmátokban, érdemes lenne széjjelnézni Ausztriában, Németországban és Angliában. Hallottam, hogy vannak olyan helyek, ahol lakást is adnak és annak külön örülnek ha a gyerek is megy, mert "töltődik" az iskolájuk.


Ha idős szülők maradnak itthon, akkor a kinti keresetből fogadjatok ápolót és még mindig bőven marad pénzetek.


Ha ragaszkodtok Magyarországhoz, érdemes akkor visszaköltöznötök, amikor ez a hatalom és pénz éhes banda távozni fog a politikai színpadról.


Nagyon remélem, hogy a nép észhez tér és elsöpri őket.

2011. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!