Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi jut először eszetekbe a...

Mi jut először eszetekbe a Cigány szó hallatán és MIÉRT?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%

Amit még a hetvenes években hallottam egy cigány asszony szájából: Szégyen a magyar államtól, hogy ezt a cigány kisebbséget nem tudja eltartani!

Hát kérem ez nem igaz, tartjuk őket...

2011. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Félelem. Sajnos olyan helyen lakom suli időben, ahol rengetegen vannak. Este 9 után nem megyek ki az utcára, reggel pedig, ha korán kell indulnom, futok kb amíg ki nem érek az utcából. Hála az égnek már csak egy év van hátra az egyetemből, és mehetek haza. Többt vissza se megyek arra a környékre. L21
2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
nekem a mocsok szó jut eszembe, de nem taglalom miért. Rátok bízom.
2011. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%
Bennem félelmet kelt.
2011. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
félelem, utálat, sajnálat, bűnözés
2011. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy rakás, vigyorgó tizenéves cigánykölyök, akik bandában járják az utcát, mindenkivel kötözködnek, pusztítanak és úgy vonyítanak, mintha majmok lennének.
2011. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a lomtalanítás, itt a 15. ker.-ben szinte csak akkor látni őket..... :D Bár igazából azon kívül, hogy néha egymást közt összeverekednek, nincs velük probléma, és legalább elviszik a szemét nagy részét.
2011. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
22%

Magyar Horda

- Semmivel sem különbek.

2011. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:16


Nem vitatom az általad leírtak valóságtartalmát, mert hallottam már hasonlókat jócskán.

De azért megjegyzem, hogy ez a probléma nem kizárólag a cigányokkal kapcsolatos: fehér bőrű magyar gyerekek is viselkednek ugyanolyan módon, ahogyan leírtad. Terrorizálják az osztálytársaikat verbálisan vagy fizikálisan; beszólogatnak a pedagógusoknak, fenyegetőznek; a nevelési kötelezettségüket elhanyagoló szülők némelyike szerint meg mindenért az iskola a hibás...

Az arányokat nem ismerem, szerintem felesleges is lenne ezen vitatkozni; csak gondoltam, megemlítem...

2011. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
31%

@20:59

Igazad van, nem bőrszín alapján kell megkülönböztetni az embereket, főleg nem a gyerekeket. Viszont ami egyértelműen látszik, hogy azok a fehérek korcsulnak el, akik cigányok között élnek, olyan körökben mozognak. A gyerekek nem feltétlen, nekik elég pár rossz példa az iskolában, és máris olyanná válnak.

2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!