Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Ha válaszhatnátok,...

Fiatalok! Ha válaszhatnátok, hogy vissza mentek az időben a Kádár-rendszerbe, vagy inkább a jelenben próbálnátok szerencsét, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
KOLOPELE!!! Én írtam volna Neked privit,de nem tudok! Nálad nincs jelölve a privi!Gondolom letiltottad...Nos,akkor mégis hogyan tovább?
2011. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

"zonnal lepontozta. Pedigcsak egy pozitiv példát hozott fel."


Igen, csak az a baj, hogy ezzel szórja tele az összes kérdést, mindenhol "bizonyítani" akar, amikor ez senkit sem érdekel. Szerintem ezért pontozták le inkább.


Ne reklámozzon már!

2011. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:31


Én nem szimpatizálok a Jobbikkal, de te tényleg antimagyar vagy!

2011. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

"Nos,akkor mégis hogyan tovább?"


Hazudik, csak reklámozni akar.

2011. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:38" Figyeld az e-mailodat, este küldök neked választ és linket is. Bár egy szintén 63% - osnak már küldtem egyszer, válasz viszont nem jött, persze lehet hogy nem te voltál az. Neked meg annyit kedves 54% - os, hogy nem szokásom hazudozni. TARANE, nem véletlenül nincs kint a privát elérhetőségem, az elején még ott volt, de azt a sok szemét e-mailt amit kaptam elsősorban jobbikos és valószínűleg segélyen élő 8 általánost végző emberektől (bár szerintem volt közöttük olyan is aki jó ha 16 éves volt), az enyhén szólva is elvette a kedvem hogy kint hagyjam a privimet. Este megy neked is majd egy válasz.

2011. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Érdemi válaszom pedig a témával kapcsolatban : Ifjú embernek számítottam a rendszerváltáskor.Előtte is utána is voltak,vannak jó dolgok,lehetőségek.Sajnos néhányat a régiekből csupán elvi okokból vagy emberi butaságból elfelejtettünk,leírtunk.Érdemes lenne frissíteni!Mindenkinek nem lehet a kedvére tenni,és nem is lehetett.Nem részletezem,mert sztem úgyis tudjátok mire gondolok.

DE azt azért én is megjegyezném,igenis lehetett és lehet tisztességesen is meggazdagodni!Sajnos azt nem reklámozzák a médiák,ám ha mégis,akkor legtöbben figyelmen kívül hagyjátok,hiszen becsületesen dolgozni,gondolkodni,megfontoltan cselekedni nem túl érdekfeszítő,viszont klasszul el lehet csámcsogni a becstelenségen.Az ám az igazi hír!

Jómagam is vállalkozó voltam.Kényszervállalkozóként kezdtem a rendszerváltás után,és saját magamtól tanultam meg mindent...Gyáram nem volt,de üzemem és üzleteim igen.Soha nem loptam,csaltam,hazudtam!A kezdetekkor semmim nem volt,csak az adott szavam,és a trabantom,amiben aludtam a gyerekeimmal!Soha nem laktam a "tam-tam" negyedben!Jelenlegi helyzetemet nem ecsetelném,mert nem jó!Még az is lehetséges,hogy a híd alatt kötök ki.Nem fényezem magam,de nem az én hibámból!Csupán azért,mert a törvény és az igazság nem egy csapatban játszanak és egy csúnya,hosszadalmas válás padlóra tett!De mégis azt mondom : " Aki tud nagyot bukni,az nagyra is juthat!" Becsületesen is!Én ezen vagyok,ezért bármilyen mélyről fel fogok újra állni!És nem azon rágódom,hogy másoktól irigyeljem amijük van,még akkor sem,ha így jártam!Igenis irigység,amiket néhányan beszéltek!Volt hasonló szövegekben részem élőben is!Amikor felvetettem,hogy esetleg lehet utánam csinálni amit én tettem,hiszen a lehetőség mindenki előtt ott volt és ott van,csak kitartás,akarat,odafigyelés,becsület kell hozzá,és nem pénz,akkor bezzeg nem akadt vállalkozó rá!Csak lesütött szemek...Kolopelének igaza van!

2011. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

„De ez irigykedés! Az emberek nagyon irigyek arra, ha valakinek van pénze.”


Szerintem ez így ebben a formában nem igaz. Felénk legalábbis nem szokás sajnálni a pénzt attól, aki megdolgozik érte.

Viszont a csalást, sikkasztást, lopást stb. meg nem szokás jó szemmel nézni, nevezheted akár irigységnek is.


Nem sok igazán gazdag ember van itt, aki szívére tehetné a kezét. A kivételnek tisztelet jár.

2011. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

@12:20

de van elég sok jó csak keresni kell. a tv-ben nem találsz de itt a net

2011. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Jó!Rendben köszönöm!Megértem!Bár nekem még szerencsém volt,nem nyomták tele a mail-boxomat szemétségekkel.:)
2011. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Hidd el a gerincteleneket senki nem nézi jó szemmel!Akár szegény,akár kicsit gazdagabb!

A net nem mérvadó,bár számomra a média sem és úgy hiszem nem vagyok egyedül a negatív megítéléseimmel róluk!Most nem részletezem az okát!Szerintem magad is tudod!Nickek mögé bújva könnyű ítélkezni,szidalmazni,kritizálni...

2011. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!