Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Ha válaszhatnátok,...

Fiatalok! Ha válaszhatnátok, hogy vissza mentek az időben a Kádár-rendszerbe, vagy inkább a jelenben próbálnátok szerencsét, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 23:35
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
70%

Én bizony visszamennék.

Egyik nagy városunk fideszes polgármestere viszont azt mondta, hogy a mai fiataloknak Magyarországon élni nagyon jó, mert olyan izgalmas itt az élet. Bár az ő gyermekeinek lenne ilyen kiszámíthatatlanul izgalmas az élete!

2011. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
47%

De amúgy nem a fiataloknak tette fel a kérdést az illetéske elvtárs?:DDDD

Mert ezeknek a válaszoknak a nagy része bizony tapasztalatból ered...csak úgy csöndesen jegyzem meg.:)))

2011. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
48%
Én nem mennék vissza. Itt még egy szar melóval is simán lesz tv-m, netem. Szal még ha nem is tudnék eljárni sehova, akkor is eltudnám szórakoztatni magam. A régi időkben meg még egy kurv@ rádióra is egy csomót kellett várni és még akkor is csak úgy kaptál ha polc alatt eltudtad intézni vagy valami rokonnal félre tetetni. Nem hiányzik se a kazi, se az a kiváló minőségű vhs. Ráadásul még azt a szörnyű 90es éveket is túl kéne élnem amikor eszméletlen pocsék zenék voltak.
2011. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
31%

"vissza léptünk egy fenntarthatatlan kapitalista rendszerbe, mely önmagát pusztítja el."

aha, ehhez képest egész jól tartja magát, immár néhányszáz éve :)

mondj még ilyen hülyeségeket, szórakoztató vagy...

2011. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
73%

"Egyik nagy városunk fideszes polgármestere viszont azt mondta, hogy a mai fiataloknak Magyarországon élni nagyon jó, mert olyan izgalmas itt az élet."


:DDD

Igen, ezt hallottam már én is, de mástól, nem egy fityeszes majomtól.


Végülis igaza van. Olyan izgalmasan nincsenek munkahelyek, vagy ha van valami munka, akkor izgalmasan lehet dolgozni a 90 ezer forintos éhbérért, miközben a munkák profitjának a nagy része izgalmasan kiszivárog külföldre, így lehetővé téve, hogy a nyugati országokban az emberek a tökük vakargatásával kézhez kapják a mi fizetéseink hatszorosát és így ők elégedettek lehessenek.

Nagyon izgalmas, hogy az emberek akkora szemétládák lettek az utóbbi időben, hogy előbb ontják ki a beleidet, mintsem hogy inkább rádmosolyogjanak és megkérdeznék őszintén, hogy miben segíthetnek.


És mekkora boldogságot és izgalmat okoz már az is, hogy lassan éhendöglünk és elkobozzák a lakosság felének házait a bankok, de ha bemegyünk egy nagyvárosba, akkor lehet látni izgalmas és színes reklámokat a házak falán. Nahát, azok aztán kárpótolnak minket mindenért, azok az izgalmas színek! :D

2011. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Dymo ***** válasza:
96%
07:72 A technológiát ne keverd már bele,mert ugyanúgy megjelentek volna a Kádár korszakban is,mint most. Csak hát,eltelt több mint 20 év,azért van neted most.
2011. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
47%
SOHA TÖBBÉ KOMMUNIZMUST! Még a mai szélsőliberális világ is jobb mint a mocskos antimagyar kommunizmus!
2011. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
27%
@08:15 miért ne keverjem bele? ugyanúgy hozzá tartozik az élethez. és ha vissza mennék akkor bizony rosszabb technológiai körülmények közé is kerülnék.
2011. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
91%

"A technológiát ne keverd már bele,mert ugyanúgy megjelentek volna a Kádár korszakban is,mint most. Csak hát,eltelt több mint 20 év,azért van neted most."


Egyetértek.

2011. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
48%
Jelenben. Éltem felnött emberként Kádár alatt. 25 éves voltam a rendszerváltáskor. Hidd el egy katasztrofa volt az egész! Csak nosztalgia mondja azt, hogy sokkal jobb volt. A rosszra, a hosszu sorokra, a semmit nem lehet kapnira, a koszra már senki nem emlékszik
2011. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!