Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók minősítése itthon...

A zsidók minősítése itthon vagy a közel-keleten?

Figyelt kérdés
Meglátásom szerint az emberek egy része szidja ugyan a hazaiakat, viszont ajnározza a közel-keleti zsidókat. Mások egyértelműen bírálják őket, bárhol is legyenek. Ismét mások ajnározzák őket, akárhol is legyenek (ezek persze az izraelita vallásúak). Ti hova tartoztok ?
2011. aug. 14. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Azok közé akik az egyént itélik meg, nem a csoportot.
2011. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Azok, akiket nem érdekelnek különösebben.
2011. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Számomra az egyén jelleme, tettei a mérvadóak, nem a származása.
2011. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ugyanugy elítélem a zsidókat mint a cigányokat de mint zsidó embert ha találkozok vele nem ítélem el

mondhatni a zsidóságot és a cigányságot ítélem el nem az embereket akik oda tartoznak

2011. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mondhatni, ez olyan mintha utálok egy országot(franciaország----> Trianon, de egy francia embert nem tudok utálni azért a származása miatt mert nem ő tehet róla
2011. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Normálisak vagyunk, akik az egyént ítélik meg, mert van eszünk különbséget tenni zsidó és zsidó között. Akinek ehhez kevés agya van, és azt hiszi, hogy ha egy zsidó vagy cigány bűnt követ el, akkor általánosan minden zsidó vagy cigány bűnöző. Az ilyenek menjenek jobbikosnak!
2011. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
attól hogy nem minden cigány bűnöző attól van cigánybűnözés
2011. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:25


nyilván azért teszel fel naponta rájuk vonatkozó kérdést...

2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem gondoltam hogy valaha rejehwet védem, de még nem láttam olyan kérdést amit rejehw írt és a zsidókól szól, megkérlek utolsó linkelj pár százat (ha igazat mondasz van annyi)

várom a linkeket

2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"mondhatni a zsidóságot és a cigányságot ítélem el nem az embereket akik oda tartoznak"


Tehát elítélsz egy komplett csoportot, de az egyéneket nem.


Nekem ez új.


Én embereket, országok politikáit szoktam minősíteni.

Nem komplett csoportokat.


"Meglátásom szerint az emberek egy része szidja ugyan a hazaiakat, viszont ajnározza a közel-keleti zsidókat."


ezt honnan vetted?

ilyen véleménnyel nem nagyon találkoztam.


Én elítélem Izrael külpolitikáját bizonyos esetekben (Palesztina, gázai övezet stb.)


Viszont nem tartozom azok közé, akiknek a zsidó vallással van bajuk.

Azokat pedig elítélem akik komplett népcsoportokat ítélnek el, egyének bűneiért.

2011. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!