Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a svájci frankos...

Mi lesz a svájci frankos adósokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 08:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Életembe nem volt balesetem, orvoshoz se járok, nem tudom, akkor minek kell beszólnod a tb-vel kapcsolatban, mondjuk ezt nem tudhattad. A nyugdíjjárulékot meg elfelejtheted, fizetem azt én másnak, míg nekem már, senki se fogja, nem igaz, hogy nem látod a dolgokat, mire elérném a nyugdíjas kort, az se lesz, úgy pofázzál, hogy kapok valakitől csak úgy a két szép szememért. Talán, ha a vállalatok se lennének, olyan szemetek az átlagkeresetek is 150-180 ezer Ft körül lennének, mivel a nyereséget visszaforgatja, vagy leírja, hogy papíron nincs semmi profit, aztán a nyereség vagy közel 100 milla. Néhány vállalattól eltekintve 99,8 %-ban ilyenek.
2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

"Ettől függetlenül ő is fizet adót, szóval itt akár be is foghatod :)"

Devizahiteles nem fizet, aki ellen pofázik? Akár kussolhatsz is.


"akkor lárulod, hogy más segítséget mit tudna nekik adni az állam? "


Vak vagy? Szemészet.


"G'sback, anyukád a hülye aki világra hozott esetleg, hül*e barom."


Szerintem meg a te büdös redvás anyád az a cigány szuka aki a világra ellett.


Előre látod, hogy nem lesz baleseted soha? Előre látod meddig fogsz élni? Nem csak konkrétan rólad beszéltem, hanem rólad, mint átlag ember. Sajnos az átlag agyi szintjével is rendelkezel.

2011. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem kapok én a két szép szememért semmit, ha ápolásra se szorulok, meg semmi bajom sincs, akkor minek a tb?. Amennyit vonnak, lehetne másra is fordítani, vagy saját magam eltenném külön, ha történne velem valami, egy jó orvosra. Mivel a kórházakban is úgy megy, amennyit fizetsz, arányába olyan szintű ellátást kapsz. Történne velem ne adj isten valami, bele gondolni se merek, sajnos milyen ellátást kapnék. A műtéteket sorra bas*zák el, már bocsánat, de a szomszéddal történik mindig valami, múltkor is a láb műtéte után benne maradt egy csavar. Ez még nem minden, történt már kacifántosabb dolog is. Persze, a kórházba gondos ellátást kap... valószínű, hogy teljes mértékben :(. Vannak biztos lelkiismeretesen dolgozó orvosok, akik alaposan, tisztességesen végzik munkájukat. De, vannak olyanok is, akik ha nem adsz nekik pénzt, úgy bánnak a hozzátartozóddal, mint a kutyával, vagy éppen veled.
2011. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Büdös, tetves fas*zopó a k. anyád, aki ide csöppentett. Kár, hogy a mesevilágba képzeled te magad.
2011. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Orbán kutyukája, menjél, azt szop**dd ki utána meg anyudból, amit a valaki beletöltött az 52-es mellett.
2011. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!