Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a svájci frankos...

Mi lesz a svájci frankos adósokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 08:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos a devizahitelesek, saját önzőségük miatt bedönthetik akár az egész ország gazdaságát is. Mindig a normálisan gondolkozók, a takarékosak és szerények szívják meg.
2011. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már nagyon elegem van a devizahiteles mizériából. Legalább másfél éve nap mint nap ez megy a tv-ben, rádióban, újságokban, interneten, még itt is. Én úgy gondolom, hogy nem fog nekik segíteni senki, mert sokkal súlyosabb következményei lennének, mintha nem segítenének. A "pereljük be a bankot" című kezdeményezések is nevetségesek.
2011. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Semmi. Lefoglalják ami a nevükön van aztán megy minden tovább ugyanígy.
2011. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
42%

"fizesse, nehogy már más segítsen rajta,"


Ha látnád mennyi mindent kaptál úgy, hogy más pénze volt benne nagyot csodálkoznál. Ezek a ne segítsen más rajta, én adómból ne segítsék a legszánalmasabb és egyben legidiótább válaszok erre a problémára.

2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
13:55-ös, mibe volt más pénze, nem kellene okoskodnod. A havi 120000 Ft-ba kinek a pénze van, amit megkeresek, engem életem során esetleg a szüleim támogattak, más nem. Néha adok is nekik egy-egy 10000-est belőle havonta. Álmodozzál, hogy én mástól valaha is pénzt kaptam.
2011. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értelek veled egyet. A devizában eladósodottaknak az egyetlen mentsvára, hogy tereket neveznek át, új alkotmányt csinálnak, és átalakítják a közjogi rendszert. Ezek mindegyike megtörtént, és jelenleg is folyik, ez a kiút a válságból. Hogyha te ezt nem érted, akkor nyilván mszp-s vagy.
2011. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Minden szolgáltatás amit te magától értetődőnek hiszel közpénzből megy. Gyanítom van aki nálad sokkal többet fizet be a közösbe és mégis ugyan annyi szolgáltatást kap cserébe, mint te. Szóval te álmodozzál, hogy nem kaptál semmit.

Utolsó, enyhe iróniát érzek a soraidban.

2011. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, ez miért lenne megoldás, elvakult hü**e fideszes vagy ezek szerint. Kiadás az átnevezés is, nem bevétel!! Te meg ne dumáljál utolsó, kitől kapok én vissza pénzt, áruld már el?? Az állam is mindent elvon, a fizetés is karcsú, azt neked van arcod ilyeneket mondani? Talán a miniszterelnök kutyája vagy? Mert akkor te lehet kapsz vmit a közösből.!!!
2011. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Vagyis olyan valamit, amit más fizetne számunkra. Közvilágításért fizetünk, szemét elszállítás ugyanúgy, víz, gáz, fűtés fizetjük. Honnan kapok én olyan szolgáltatást, amibe más belead nekem valamit is?? Talán a levegőért nem fizetek meg a Nap sugarakért. Tűzijátékot is a bevételekből állják, miért nem a hiteleseknek fizetik akkor ki, ha már itt dumál nekem az előtted szóló. Ne csak nézzetek, lássatok is, hü**e ba*mok! Majd ti tartotok is itt kioktatást, nem...
2011. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
42%
Nem baj balf@szka, ringasd magad a kis álmodban. Mindenért fizetsz te szerencsétlen, de nem annyit ami elég lenne. Ha 80-90 évig élsz a kib@szott nyugdíj járulékod nem fedezi a nyugdíjat amit kapsz. Ha balesetet szenvedsz a büdös p*csába nem fizetsz be egész kib@szott életedben annyit, amennyibe pár műtét kerül a tb járulékoddal. Az adójóváírásod is mások fizetik. Ha véletlenül gyümölcstermesztő vagy és elveri a jég a termésed más pénzéből kárpótolnak. Ez egy közös kassza, ez már nem a te pénzed, ez a szolidaritás rendszere. Senki nem akarja, hogy kifizessék az adósok helyett a hitelüket, ráadásul minden adósról szó van, nem csak devizásokról, csak túl hülye vagy hogy felfogd.
2011. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!