Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a svájci frankos...

Mi lesz a svájci frankos adósokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 08:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Miért kérdezed? Adós vagy, vagy perverz?:)
2011. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%
Mi lenne? Lemaradtam valamiről?
2011. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok perverz, idióta.....Sajnos adós vagyok...Csak annyi történt, hogy 255 Ft felett van.
2011. aug. 8. 08:54
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Azért kérdeztem, mert általában akinek nincs hitele, nem túl együtt érző. Nekem nincs hitelem, de kezd jelentős társadalmi probléma lenni, mivel rosszabbak lesznek a makrogazdasági mutatók. Magyarul előfordulhat az, hogy aki eddig vásárol a cégemtől, annak most elmegy a pénze a törlesztésre. A bankokra egyértelműen haragszom, mert világosan látszik, hogy a jelzálogos ingatlanok szerződéseit, indokolatlanul megváltoztatták és nem csak árfolyamváltozás miatt nőtt a hitel. Oda kellene csapni a pénzvilágnak, mert nagyon elszállt velük a ló. A betéteseknek nyalnak és jönnek a piti pénzügyi ajánlataikkal, annyira megharagudtam a pénzvilágra, hogy aki bróker vagy banki ügybe megkeresi a cégemet, azt elküldöm a pics@ba.
2011. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén szólva nem érdekelnek. Mégis mit vártak? Majd a forint lehagyja a frankot?
2011. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még most nem fog segíteni a kormány, hanem hagyják, hogy a hitelesek egy része elbukjon, elárverezzék a lakását stb., és majd, amikor már csak bizonyos százalékuk bírja még mindig fizetni a hitelt, akkor azoknak dob valamiféle mentőkötelet.

A rögzített árfolyam, amiről most beszélnek, szerintem nagyon kockázatos. Valahogy számomra azt sugallja, mintha csak át akarnák tolni a problémát a következő ciklusra, a következő kormánynak...

2011. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%
Idővel bedőlnek, ha még be nem dőltek és nem tudtak kiszállni.
2011. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

3 évig 180 Ft-os árfolyamon fizetik a törlesztőrészletet, majd a különbözetet is ki kell fizetniük.

Tehát 3 évvel később vesztik el mindenüket.

2011. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

"Valahogy számomra azt sugallja, mintha csak át akarnák tolni a problémát a következő ciklusra, a következő kormánynak..."


Jó a meglátásod. bár nem biztos, hogy nem nyernek 2014-ben is...

legalább akkor nem lesz kire mutogatni, majd most mutogatnak eleget.

2011. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%
Ja, idáig mindig a 8 évezés ment. Majd, ha következőnek is megválasztanák őket, amit kétlek, de akkor majd ők is megkapnák a 8 évezést. Fidesz az egy éve alatt jóformán SEMMIT sem csinált. A hiteleseknek, meg annyit, hogy minek vette fel, nem volt rá kényszerülve elég sok ember, szerintem 60-70%-a legalábbis biztos nem. Aláírta, tudta, milyen következményekkel jár, fizesse, nehogy már más segítsen rajta, mikor Ő a felelős, nem írta alá senki helyette, magának köszönheti, hogy felvette, na meg, hogy még frank alapút...
2011. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!