Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire kell számítani -a magas...

Mire kell számítani -a magas törlesztőrészleten kívül- ilyen magas (249) frank árfolyamnál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 22:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
Kolopelének már sok-sok válaszával találkoztam itt ezen a fórumon. Kicsit nyers a modora eleinte (később azonban megszelídül mindig), de meg kell mondanom, h minden szavával egyet tudok érteni... De ez most kicsit off volt, bocs.
2011. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

"De ha tudja hogy csak úgy tud lakást venni hogy 100 ezret kell havonta fizetnie, aminél nem sokkal több a keresete sem, akkor azt hogy meri bevállalni? "

Általában inkább 50ezres hitelt szoktak felvenni.



" Inkább magyarázd el, miért is jó az olyan hitel ami szinte biztos hogy anyagi csőddel fenyeget."

Senki sem számított arra, hogy válság jön. (meg Szíjártó és máris bedönti a forintot) Persze benne van a pakliban, de mennyi az esély rá? 100 éve volt ilyen utoljára. Tanulság. 2100 elején ne vegyél fel hitelt mert 100 évente jön a válság.


De akkor, hogyan vásároljanak házat? Gyűjtsenek 50 év korukig. Persze ha meg tud spórolni 50E havonta.

2011. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ma 01:02

Te tényleg hülye vagy, úgy látszik. :( Azért, mert bőven tudja fizetni és kevesebbe került, mint az albérlet havi szinten. Aztán erre senki nem számított. A válságra sem, arra sem, hogy ennyien veszítik el a munkahelyüket és utána nem tudnak elhelyezkedni, meg arra sem, hogy ilyen magasak lesznek a törlesztőrészletek. De minek is magyarázok egy ilyen alacsony értelmi színvonalúnak? Ne dicsekedj itt azzal, nagy kunszt, hogy munkahelyeket teremtettél. Annak idején mi is. Akkor nekem is ekkora pofám volt. Tudod, egyszer hopp, másszor kopp. De te csak nyomd a süket üres dumádat, nincs mögötte semmi.

2011. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
Küldjek egy linket privátban, hogy mi is van mögöttem? Nem lesz kopp soha sem, csak szeretnéd.
2011. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Tudod mikor vagyok kíváncsi arra, hogy mi van a hátad mögött, én sem akarom megosztani veled, hogy mi volt a hátam mögött, elég, ha mi tudjuk. Az, meg, hogy mi van előttünk, majd kiderül. Rosszindulatú, pokróclelkű emberekkel nem privizek, nem süllyedek le tovább a szintedre. Jó éjt! :)
2011. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
Csak most olvasom hogy neked is ekkora pofád volt valamikor. Hát úgy látszik, van akinek kopp. De ezt miért kell mindig az adott kormányra fogni, ezt soha nem értem meg. Engem miért nem tudott egy sem csődbe vinni? Mert aki egyedit alkot a szakterületén, azt nem lehet. Főleg ha nem Magyarország a megrendelő, hanem a nyugat, ahol mindig van pénz. Csak ehhez tartani és fejleszteni kell a minőséget, hogy ne is legyen senki jobb. És ez az ami nem sokaknak sikerül. Nem kell link? Rendben van, nem erőszak. Nem csodálom hogy félnél attól amit látnál esetleg. Már nem egy barátra tettem szert így privátban, persze ez nem célom minden áron. Neked is jó éjt kíván egy alacsony szintű hülye és buta gyártulajdonos.
2011. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%

Most már többen kerülnek az utcára ,Orbán szégyene, még meg sem próbált segíteni , csak szövegel "igazi-politikus "

nesze semmi fogd meg jól! Azonnal el kellene űzni őket!

De még van 3-évük!

2011. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

01:15


"Aztán erre senki nem számított. A válságra sem, arra sem, hogy ennyien veszítik el a munkahelyüket és utána nem tudnak elhelyezkedni, meg arra sem, hogy ilyen magasak lesznek a törlesztőrészletek."


Aki azt hiszi, hogy egy devizaárfolyam sohasem változik, és azt hiszi, hogy sohasem válhat munkanélkülivé, valamint azt is hiszi, hogy sosincs gazdasági válság, és mindezt nem mondjuk 1960-ban a Szovjetunióban, hanem Magyarországon, 20 évvel a rendszerváltozás után, az egyszerűen nem a való világban él, alapvetően hülye az élethez.


Nem kellett arra számítani, hogy "ilyen magasak" lesznek a törlesztőrészletek, hanem tudni kellett, hogy _változhatnak_ a törlesztőrészletek. Akár a mostani tizedére vagy tízszeresére is.


Aki bevállalta ezt a kockázatot, az most ne sírjon, hogy igazságtalanság történt vele.

2011. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

00:03


"A fidesz tudja, hogy le fogják váltani őket."


Ez egyre jobb :))))


Egyszer azt szajkózzátok, hogy 2014-ben nem is lesz választás (elvégre diktatúra van), egyszer azt, hogy a "diktatúra" miatt a következő választást a Fidesz nyeri, mert úgyis elcsalja stb.


Most meg: "tudja, hogy le fogják váltani" :)))


Ha mindezt egyszerre csinálja ez a sátáni fidesz, akkor igazi virtuóz lehet :))))

2011. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

00:53


"Lehet, hogy az emberek hülyék mert nem akarják az egész életüket albérletben tölteni."


Az USA-ban (amely állítólag egy gazdag ország), a lakásállomány 40%-a bérlakás.


A lakosság kb. fele bérlakásban él, azaz nincs saját lakása. Ennek jelentős előnye a nagy mobilitás.


Nyugat-Európában sem ragaszkodnak az emberek foggal-körömmel a "saját"-hoz.


Szóval lehet élni akár bérlakásban is, az amerikaiak sem halnak bele.


"Mert elég felelőtlen az aki albérletben él és úgy vállal gyereket."


Már mi a fenéért lenne az? Hol itt az összefüggés? És persze adódik a kérdés: az amerikaiakat ez pl. miért nem tartja vissza a gyermekvállalástól?


"És a 100 millióra visszatérve. AZ emberek nem ilyen házról álmodoznak. Elég 15-20 milliós is. És ez még nem olyan drága."


Az átlagos lakásár kb. 10 M Ft volt 2010-ben. Az átlag, nem egy ifjú házaspárnak tökéletesen elég kis lakás, ami 6-7 millióból kijön.


Nem budai lakóparki árakat kell alapul venni. Kolopele 100 milliós házról beszél, ami költői túlzás, a 15-20 M viszont pontosan az az elszállt, irreális igény, amit Kolopele kifiguráz.


"Pesten egy 60nm-es lakás 15 millió körül van."


Ne viccelj, tiszta levegőjű, biztonságos, parkosított helyen lehet 9-ért ekkorát venni.


És egy fiatal párnak, egy kisgyerekkel, 35 m2 is elég, ezt pedig 6-7-ért meg lehet kapni.

2011. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!