Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mer itt majd a jövőben...

Ki mer itt majd a jövőben gyermeket vállalni? Mi lesz így az országgal?

Figyelt kérdés
A fidesz munkatörvény módosítására is gondolok itt.
2011. aug. 2. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a gyerekvállalásról már végkép lemondtam.


1. kilátástalan anyagi helyzet.


2. nem szülök box zsákot a cigányoknak.


26/N

2011. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző: jogos.


"Aki eddig nem akart, az ezután sem fog. Aki eddig akart, az ezután is fog... Aki olyan kvalitású munkaerő, az úgyis talál új állást, ha kirúgják..."


Én négy gyereket akartam (négyen voltunk testvérek). Egy se lesz belőle, legalábbis itt biztos nem. És tévedsz: az olyan kvalitású munkaerő sem kap állást, ha gyereke van és ezért fenn áll a veszély, hogy otthon kell maradnia a beteg csemetével (tapasztalat).


23/L

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk város tele van gyereket tologató anyukákkal. Nem egyet, hanem 2-3-4-et! nevelhetnek. Hova ez a para?
2011. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ők nem most szültek, hanem egy olyan múltban, amikor még bizakodhattak a jövőben. Aki most akar gyereket vállalni, annak viszont már meg kell gondolnia a dolgot...
2011. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!