Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2020-ban tényleg vissza kell...

2020-ban tényleg vissza kell adni a területeket?

Figyelt kérdés
Amiket a trianoni békeszerződéssel vettek el, a szerződés elvileg 100 évre szól. És ha nem adják vissza, akkor meg mi jogon vették el?
2011. júl. 28. 19:24
1 2 3 4 5
 21/45 krameri ***** válasza:
16%
Erdély egy részét eleve csak PÁR HÉTRE csatolták el, nem véglegesen, csak hát elfelejtették visszaadni.
2011. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen dolgot csesztetek el! Nem a Trianoni szerződés van érvényben, hanem a párizsi.
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
58%
Az egészben az a ciki, hogy azóta volt egy II. VH is, és az azt lezáró békeszerződés van érvényben.
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondta senki, hogy nem akarok velük élni. Csak én nem vagyok szerelmes egy föld darabba, aminek Magyarország a neve. A rajta lévő emberek tették Magyarországnak azzá, ami. Egyébként tök ugyan olyan mint a többi másik. Max gazdasági szempontból más egy kicsit és az éghajlat is más itten.

Nem tudom miért kell lenézni valakit, aki nem magyar. Ha pedig ne, akkor jól megvannak ők ott is, külföldön, mint magyar. Magyarországot meg nem fogják eltörölni, max a politkusok eladhatják, de te attól még magyar maradsz.

2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

A párizsi békeszerződés pedig még módosította is az egykori trianoni határokat:


[link]

2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
74%
ERős ország voltunk, de elcsesztük, mert nagyravágytunk. Ezt is elakarjuk veszíteni???
2011. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Nem baromságokkal kellene az emberekt hergelni állandóan valamire, ami a realitásnak ellent mond.
2011. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
79%

,,Aki azt hirdeti, hogy mondjunk le az elcsatolt területeinkről, az HAZAÁRULÓ! "


Akkor én hazaáruló vagyok. Na bumm.


,,Ha megnézed a leltárt rájössz, hogy a VH előtt, Mo. ütőképes gazdaság volt. "


Aha. Ha megnézed a korabeli Magyarország gazdasági helyzetét, kiderül, hogy nagyon nem volt ütőképes, sőt inkább elmaradott és szegény volt.


,,Az egész arra ment ki, hogy minket letöröljenek a térképről. "


Igen. Mert a világ vezetőinek legfőbb gondja, egy szegény és elmaradott ország letörlése a térképről. Az USA, az Egyesült Királyság, és Franciaország legfőbb gondja ez volt. Hát hogyne.


De én amúgy hazudok, meg hazaáruló is vagyok és annak örülök ha Magyarországnak rossz. Komolyan.

2011. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
82%
Ha ebben a k..va országabn nem képesek nagyjaink rendet tenni, ha álandóan höbörgünk, miért lenne jobb, ha megkapjuk Erdélyt?? Tudo én, hogy a pénz van mögötte, nem kell játszani a nagy hazafit. Én büszke vagyok mygarságomra, örülök, hogy magyar vagyok, mégsem hőbörgök. Senki nem nyom el. A külföldieket sem nyomják el. És most lehet utálni, hogy k..va országozom. Ez egy föld darab, Attól még szerethetem, meg a magyarokat is. Csak a sok sérült pénzéhes játsza, hogy én hazaáruló vagyok.
2011. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
68%

Ez a válasz 71%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:05


Hazaáruló? Lépjél már túl az elméd korlátain! Mi a te hazád? Rájöhetnél már, hogy ez az egész bolygó a tiéd és minden más emberé, ezt kellene megvédeni a pusztulástól. Magyarország kemény árat fizetett a békéért. Legyél büszke arra, hogy ekkora áldozatot hozott az ország. Lehet, hogy te sem lennél, mivel (pl az én nagyszüleim a 20 évek elején születtek) a fronton haltak volna meg az őseink. Európa egységére kell törekedni, mesterséges határokat építeni nem jó megoldás.

2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!