Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mikor fogják...

Magyarországon mikor fogják legalizálni az azonos neműek házasságát?

Figyelt kérdés
Európában kevesebb, mint 10 év alatt 6 országban legalizálták és több helyen tervezik. Tudom, hogy ez itt még nem aktuális de szerintem ez a dolog kikerülhetetlen, ugyanilyen volt pl a halálbüntetés eltörlése is. Szerintetek mikor fog ez megtörténni? (Az nem válasz, hogy soha).
2011. júl. 28. 14:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
42%

engem aztán nem nagyon érdekel...felőlem aztán csináljanak bármit csak két kikötésem van, hogy engem hagyjanak békén, és ne lássak semmit, hogy mit csinálnak.

amúgy ha bármelyik haveromról kiderülne, hogy meleg, az sem nagyon érdekelne, ugyan úgy haverkodnék vele, csak a két kikötésemet tartsa mindig be.

ha nem tartaná be, lehet meg is cipőzném, akkor majdcsak rájönne, hogy komolyan mondtam amit mondtam. :D

2011. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!