Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a Képíró perről?...

Ki mit gondol a Képíró perről? És a felmentésről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 18:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Előző: olvasd el még egyszer, mit írtam. Azt írtam, Képíró családjának részére, nem Képíró számára. Szövegértés elégtelen, ülj le fiam.
2011. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a Wiesenthal központ hős náci vadászai mit tennének hasonló helyzetben mint amilyenben Dr. Képíró Sándor volt.

Szerintem nagyon undorító az egész, főleg az, hogy egy közel 100 éves beteg öregembert képesek így meghurcolni.

Ha a háború után nem sikerült rábizonyítani a bűnösségét miért kell több mint fél évszázad után újra elővenni?

Meg különben is mit kerestek izraeli megfigyelők ezen a peren? Akkor még nem létezett ilyen ország tehát állampolgárai se voltak akiket meggyilkolhattak. Vagy visszamenőleg minden zsidó izraelinek minősül?

2011. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem, hogy eléggé undorító, hogy egy ilyen idős bácsikát még ma is nyomorgatnak ezek a zsidó "vadászok". Egyszerűen undorító. Kíváncsi lennék mit szólnának, ha az arabok alapítanának egy ilyen központot az izraeli háborús bűnösök levadászására...
2011. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
előző:akkor azok a férgek beszarnának és most már remélem hogy szegény a mennyben nyugszik békében.és egy zsidót hazánkban mindig felmentenek,ott van joav blum őt is felmentették,de egy 98 éves magyart bezzeg képesek lennének még egy elmaradott börtönbe is zárni.borzasztó hol tartunk ma :(
2011. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!