Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a Képíró perről?...

Ki mit gondol a Képíró perről? És a felmentésről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 18:47
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Én saját véleményem,hogy az a Simon szövetség vagy mi vezetőjének a beszéde röhelyes,bújjon el,vissza Izraelbe!

Ha 70 éve csinált valamit,parancsra(!)miért kéne lecsukni?

Kíváncsi vagyok,hogy ez a zsidó ember mit csinálna,ha géppuskával,fegyverrel ott állnának mögötte,és megparancsolják,hogy lőjön,vajon szitává lövetné-e magát?Ha igen,akkor részvétem a családjának,az ő dolga!Én nem!

Egyet értek azokkal,akik kigúnyolták!

Akik meg csillaggal mennek a tárgyalásra,azok vagy visszavágnak az 1940-es évekbe,vagy provokálnak.

2011. júl. 18. 18:54
 2/24 A kérdező kommentje:

*visszavágynak

** ?

2011. júl. 18. 18:54
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

ez a legnagyobb gondod?

mivel gyűlölöd a zsidókat így akkor olyan választ fogok adni: piszkos zsidók, hogy nem szégyellik mán', hogy csillagoznak!

(nem fogom az egykori náci bácsikát mentegetni, mégha parancsra cselekedett és már félhulla, akkor sem)

2011. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%

"kik meg csillaggal mennek a tárgyalásra,azok vagy visszavágnak az 1940-es évekbe,vagy provokálnak.

"


provokálnak, de ők nem öltek embert (legalábbis nem tudni)

2011. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

de hát tökmindegy, hogy felmentik-e, már úgyis nagyon öreg

Wiesenthalék is elmehetnek a 'csába!

2011. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne náci? Nem nyilas volt, hanem csendőr...
2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

"Nem nyilas volt, hanem csendőr..."

A kettő a vége felé igen gyakran fedte egymást...

2011. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Annak idején kivizsgálták, ennyi. Nem lehet kétszer büntetni valakit valamiért.

Amúgy is érdekes, hogy pont mostanság került elő ez a téma, és most rángatták elő Wiesenthalék...

2011. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
pontozzatok le, de akkor válaszoljatok is bazzegg
2011. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 rémuralom ***** válasza:
91%

A felmentést - bár még nem jogerős - az igazság győzelmének tartom. Nem azért, mert tudom, hogy ő nem bűnös abban, amivel vádolják. Ezt nekem nem tisztem megítélni, és valószínűleg soha nem is fog kiderülni.

Hanem azért, mert a zsidók ellen elkövetett bűnök közel 70 évvel az egész után még mindig az emberiség legnagyobb bűnének vannak kikiáltva, ráadásul a cionista propaganda kollektíven bélyegez meg egész népeket bűnösökként. Ennek lassacskán vége, és ha ennek vége lesz, akkor kezdődik az igazság.

Másrészt, a kommunista rendszer még vígan élő bűnöseit, '56 vérbefojtóit senkinek esze ágába sem jutott még bíróság elé cipelni (illetve de, Biszku Bélát feljelentette a Jobbik, de teljesen másért), de egy nagybeteg aggastyánt, aki már beszélni sem tud egészségi állapota miatt, őt meghurcolnák olyan bűnökért, amelyhez hasonlókat a kommunista rezsim kiszolgálóinak esetében elévültnek mondanak. Bizonyítékként is csak egy 1944-es per iratait tudták felhozni (amelyben egyébként elítélték, és egy embert ugyanazon bűnért nem lehet kétszer elítélni), valamint egy 1948-as népbírósági vallomást, amelynek hitelessége kétségbe vonható (nem lehet kizárni, hogy kényszer alatt született).

2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!