Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a Képíró perről?...

Ki mit gondol a Képíró perről? És a felmentésről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 18:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

A felmentést - bár még nem jogerős - az igazság győzelmének tartom. Nem azért, mert tudom, hogy ő nem bűnös abban, amivel vádolják. Ezt nekem nem tisztem megítélni, és valószínűleg soha nem is fog kiderülni.

Hanem azért, mert a zsidók ellen elkövetett bűnök közel 70 évvel az egész után még mindig az emberiség legnagyobb bűnének vannak kikiáltva, ráadásul a cionista propaganda kollektíven bélyegez meg egész népeket bűnösökként. Ennek lassacskán vége, és ha ennek vége lesz, akkor kezdődik az igazság.

Másrészt, a kommunista rendszer még vígan élő bűnöseit, '56 vérbefojtóit senkinek esze ágába sem jutott még bíróság elé cipelni (illetve de, Biszku Bélát feljelentette a Jobbik, de teljesen másért), de egy nagybeteg aggastyánt, aki már beszélni sem tud egészségi állapota miatt, őt meghurcolnák olyan bűnökért, amelyhez hasonlókat a kommunista rezsim kiszolgálóinak esetében elévültnek mondanak. Bizonyítékként is csak egy 1944-es per iratait tudták felhozni (amelyben egyébként elítélték, és egy embert ugyanazon bűnért nem lehet kétszer elítélni), valamint egy 1948-as népbírósági vallomást, amelynek hitelessége kétségbe vonható (nem lehet kizárni, hogy kényszer alatt született).

2011. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Én saját véleményem,hogy az a Simon szövetség vagy mi vezetőjének a beszéde röhelyes,bújjon el,vissza Izraelbe!

Ha 70 éve csinált valamit,parancsra(!)miért kéne lecsukni?

Kíváncsi vagyok,hogy ez a zsidó ember mit csinálna,ha géppuskával,fegyverrel ott állnának mögötte,és megparancsolják,hogy lőjön,vajon szitává lövetné-e magát?Ha igen,akkor részvétem a családjának,az ő dolga!Én nem!

Egyet értek azokkal,akik kigúnyolták!

Akik meg csillaggal mennek a tárgyalásra,azok vagy visszavágnak az 1940-es évekbe,vagy provokálnak.

2011. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

"Nem nyilas volt, hanem csendőr..."

A kettő a vége felé igen gyakran fedte egymást...


Ajog hipotetikus kérdésekkel nem tud mit kezdeni. A kérdés az, hogy Képíró Sándor részt vett-e az újvidéki vérengzésben, adott-e parancsot emberölésre, maga követett-e el ilyet... Akár volt ilyen, akár nem, ezt egyelőre bizonyítani nem sikerült. Itt vagyunk most. Legfeljebb lesz másodfok, ha új tény vagy bizonyíték kerül elő.

2011. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Mit keres egy szerb ügyész magyarországon? Azt amikor a szerbek magyarokat végeztek ki mikor büntették? Van az arcátlanságnak határa?
2011. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

Kambodzsában valaki aknára lép és szétrobban

Oroszországban Ivan bácsi cipőfűzője elrothad

Schwarzeneggerből ismét Terminátor lesz

Kiszel Tünde férfivá operáltatja magát

Nyan Cat teherbe ejti Paris Hiltont

Trombi Russel Crowe-val fog verekedni

Homer Simpson f@sza beszorul a lefolyóba

Bin Laden feltámad



Igen vagy nem?

2011. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%
Én személy szerint nagyon örülök a felmentésnek!
2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én nem alapból a zsidókat útálom!Van zsidó barátom,aki egyetért azzal,hogy ha elkövette,ha nem,70 éve volt,majd 100 éves a bácsi,és egy tiszt nem sokat szólhatott bele a dolgokba!Ha azt a parancsot kapta,hogy lövetni kell,és megtagadta,akkor parancsmegtagadás miatt lelőtték.

És aki szerint a csendőr meg a náci-nyilas egybevág,az a történelemórákat nemtudom hol töltötte,de nem tanult sokat!

A másik,a szerbek menjenek szerbiába,a magyarmészárlást tárgyalni!!!

2011. júl. 18. 22:38
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon helyes, hogy felmentik. Ha az előző rendszer tagjait nem ítélik el, akiknek szerintem sokkal több írható a számlájára, mint a nyilasoknak (aki akarja nevezze őket csendőrnek, hogy nyugodtan aludhasson...:) ), akkor szerintem hagyják békén Képírót is - sőt, tovább megyek, én még kárpótlást is követelnék Képíró családjának részére. Nevezze arcátlanságnak ezt a gondolatomat aki csak akarja, de az előtte mindenképp gondolkodjon el, hogy biszku béla milyen nyugdíjjal ül most otthon, míg Képírót bíróság elé citálták...
2011. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"És aki szerint a csendőr meg a náci-nyilas egybevág,"


Te hol voltál töriórán,


sok Horthy csendőrből lett nyilas pribék!

2011. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

"Nevezze arcátlanságnak ezt a gondolatomat aki csak akarja, de az előtte mindenképp gondolkodjon el, hogy biszku béla milyen nyugdíjjal ül most otthon, míg Képírót bíróság elé citálták..."


Biszkut is bíróság elé kell állítani, de azért kártérítést ne követeljünk már a bácsikának.

Úgyis mindjárt meghal, nem mindegy akkor?

2011. júl. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!